Software : IMSI : IMSI DesignCAD

IMSI DesignCAD

Verze
2018
Platforma
Licence Commercial
Kategorie Graphics

Software Review

Hlavní funkce

  • Nástroje 2D kreslení a kótování
  • Podpora mnoha formátů průmyslových souborů, včetně DWG a DXF
  • Inteligentní nabídky a ovládání vrstev

IMSI DesignCAD je program CAD, který se používá pro návrh 2D návrhů. Aplikace je dodávána s řadou nástrojů pro vytváření architektonických výkresů, technických výkresů, mechanických částí, krajinářských návrhů a dalších prvků souvisejících s CAD.

DesignCAD podporuje soubory výkresů DCD a DC spolu s DWG, DXF, WMF , HPGL, XYZ, JPG, BMP, TIF, TGA, PNG, GIF a PCX soubory. Můžete také exportovat své návrhy do několika různých formátů souborů, včetně DWG, DXF, RIB, WPG, WMF, HPGL, PDF a SKP. DesignCAD nabízí stovky nástrojů pro kreslení a úpravu vašeho návrhu. Můžete kreslit čáry, oblouky, kruhy a roviny, nastavovat úhly kót a souřadnice a manipulovat s textem.

Kromě mnoha nástrojů nabízí funkce DesignCAD vrstvy, které lze zapnout a vypnout. zobrazení konkrétních prvků výkresu. Tyto vrstvy můžete také zamknout, abyste na nich neprovedli žádné nezamýšlené úpravy. Inteligentní menu jsou další užitečnou funkcí, kterou vám DesignCAD nabízí, což vám umožní omezit nepořádek na obrazovce a přidat nástroje, s nimiž pracujete nejvíce.

DesignCAD se používá v různých profesích včetně architektů, inženýrů, dodavatelů, ilustrátorů, stejně jako učitelé, studenti a fandové. Aplikace přichází s velkým množstvím nástrojů pro kreslení a úpravy, funkcemi správy vrstev a možnostmi geometrické konstrukce. Není to tak snadné, jak je inzerován, ale pokud jste na napjatém rozpočtu a ochotni se naučit IMSI DesignCAD je dobrou volbou pro vytváření architektonických výkresů a technických výkresů.

Aktualizováno: 17. října 2018

▶ Primární přípona souboru

.dcd – DesignCAD Drawing

▶ Použity další přípony souborů IMSI DesignCAD 2018

Podporované typy souborů
.DXF Drawing Exchange Format File
.DC DesignCAD Design File
.GIF Graphical Interchange Format File
.PCX Paintbrush Bitmap Image File
.BMP Bitmap Image File
.HPGL HP Graphics Language Plotter File
.JPG JPEG Image
.DWG AutoCAD Drawing Database File
.TIF Tagged Image File
.WMF Windows Metafile
.PNG Portable Network Graphic
Další související formáty souborů