Domů : Přípony souborů : .apk Soubor

.apk Přípona souboru

Typ souboruAndroid Package File

Vývojář Google
Kategorie Executable Files
Formát Zip

.APK číslo volby

Soubor APK je aplikace vytvořená pro Android, mobilní operační systém Google. Některé aplikace jsou předinstalovány v zařízeních se systémem Android, zatímco další aplikace lze stáhnout ze služby Google Play. Aplikace stažené ze služby Google Play jsou automaticky instalovány do zařízení, zatímco aplikace stažené z jiných zdrojů musí být nainstalovány ručně.

Více informací

Soubor APK otevřený v Průzkumníku Windows po extrakci

Uživatelé obvykle nevidí soubory APK, protože aplikace Android zpracovává instalaci na pozadí přes Google Hrát nebo jinou distribuční platformu aplikace. Existuje však mnoho webových stránek, které nabízejí přímé stažení souboru APK pro uživatele Android, kteří chtějí nainstalovat aplikace ručně. V tomto případě byste měli být opatrní, abyste důvěřovali zdroji souboru APK, protože malware lze distribuovat v souborech APK, stejně jako v případě souborů Windows a .EXE .

Vy nainstalovat soubory APK ručně podle těchto pokynů. Ujistěte se, že důvěřujete zdroji souboru APK.

Balíčky Android obsahují všechny potřebné soubory pro jeden program Android. Níže je uveden seznam nejvýznamnějších souborů a složek:

Soubory APK se ukládají do komprimovaného formátu .ZIP a lze je otevřít libovolným nástrojem pro dekompresi programu Zip. Pokud tedy chcete prozkoumat obsah souboru APK, můžete přejmenovat příponu souboru na ".zip" a otevřít soubor, nebo můžete soubor otevřít přímo v otevřeném dialogovém okně aplikace Zip.

Aplikace pro Android jsou vyvíjeny pomocí Android Studio, oficiálního IDE pro vývojáře softwaru Android. Je k dispozici pro systémy Windows, Mac a Linux a umožňuje uživatelům vyvíjet aplikace a připravovat je na upload do distribuční služby, jako je Google Play. Když jsou aplikace připraveny, mohou je vývojáři vytvořit do souborů APK a podepsat je pro vydání.

Programy, které otevírají APK soubory
Windows
7-Zip
RARLAB WinRAR
PeaZip
Google Android SDK
BlueStacks
Linux
PeaZip
Google Android SDK
Genymotion
Android
Google Android
Macintosh
Google Android SDK
NoxPlayer Nox

O APK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .apk a jak ji otevřít.

Typ souboru Android Package File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 11.05.2019:
7 (Viz Windows 7 a Windows 8.exe) a Windows 8 (Viz soubory Word nebo Excel PDF) Přejít na Možnosti APK Výběrem Start Menu povolte instalaci APK a najdete soubory APK podobné těm, které jsou k dispozici pro Windows 7 a Windows. 8.exe. Žádná další uživatel operačního systému by nechtěla nainstalovat tuto verzi... Přečtěte si více