Domů : Přípony souborů : Format .torrent

.torrent soubor

Typ souboru :BitTorrent File

Vývojář BitTorrent
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

Co je to soubor TORRENT?

Soubor TORRENT je soubor, který používá BitTorrent, program pro sdílení souborů typu peer-to-peer (P2P) pro stahování souborů (často z více míst najednou). Neobsahuje distribuovaný obsah, pouze metadata, která obsahují informace o souboru nebo skupině souborů ke stažení, například jejich názvy, velikosti a strukturu složek.

Více informací

Soubory BitTorrent jsou rozděleny mezi více uzlů, což snižuje šířku pásma používanou primárním serverem a urychluje stahování. Mezi oblíbené typy souborů, které lze stáhnout pomocí nástroje BitTorrent, patří digitální filmy a televizní pořady, hudba a videohry. Některé z nich jsou nabízeny ke stažení zdarma, jiné lze stáhnout za poplatek.

Programy, které otevírají TORRENT soubory
Windows
BitComet
Opera
FlashGet
Shareaza
Headlight GetRight
BitLord
Ares
Linux
Opera
Vuze
Deluge
Transmission
Tribler
Android
Delphi Softwares Flud
Macintosh
Opera
BitTorrent
uTorrent
Torch
XTorrent
BitRocket
Eltima Folx 5

O TORRENT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .torrent a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru BitTorrent File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás, autore. Jsem čtenářem webu, konkrétně článku, který hovoří o příponě .torrent. Seznámení se s více stránkami pro stahování torrentů mi zabralo hodně času. Nyní jsem se chtěl dozvědět o některých hlavních formátech souborů, které se při stahování používají. Jedním z aspektů, který mě neustále nutil se o ně více zajímat, je způsob jejich připojení k serverům. Věnovali jste tomu krátkou část a bylo skvělé si o tom přečíst. Moc vám děkuji, je to skvělé pátrání. Část, která vypráví o tom, že obsah jsou pouze metadata, mi pomohla objasnit spoustu myšlenek. Některé z mých stahovaných souborů obsahují hlavně televizní pořady a filmy. Pokusím se vyhledat nějaké bezpečné stahování videoher. Do příště!