Domů : Přípony souborů : Format .pages

.pages soubor

Typ souboru :Pages Document

Vývojář Apple
Kategorie Textové soubory
Formát Zip

Co je to soubor PAGES?

Soubory STRÁNKY jsou dokumentem vytvořeným společností Apple Pages, textovým editorem a programem rozložení stránky. Může se jednat o základní textový dokument nebo složitou vícestránkovou brožuru. Soubory PAGES mohou obsahovat text, obrázky, tabulky, grafy a grafy a mohou být vytvořeny z prázdné stránky nebo vytvořeny ze šablony.

Více informací

Soubor PAGES otevřený v Apple Pages 6

Soubory STRÁNY jsou uloženy ve formátu .ZIP a obsahují soubor .JPG a soubor .PDF volitelný soubor %li_nk% , který poskytuje náhled dokumentu. Chcete-li tedy obsah souboru STRÁNKY zobrazit ručně v systému Windows, postupujte podle následujících pokynů:

POZNÁMKA: Stránky jsou součástí sady iWork společnosti Apple, která zahrnuje také Keynote (pro prezentace) a Čísla ( pro tabulky).

Programy, které otevírají PAGES soubory
Windows
Google Drive
Linux
Google Drive
Macintosh
Google Drive
Apple Pages
iOS
Apple Pages for iOS
WEB
Google Drive viewer
Zamzar
Apple iCloud

Otevřete soubory Pages na smartphonech a tabletech

Pokud nemáte iPhone / iPad, nemůžete na svém smartphonu nebo tabletu otevřít soubory Pages, protože zařízení Android tento formát souborů nepodporují. 

Pokud tedy máte smartphone nebo tablet s operačním systémem Android, nemáte žádnou možnost otevřít soubor Pages, kromě převodu souboru do jiných formátů. To vám nyní ukážu v následujících odstavcích. Na iPhonu / iPadu však můžete otevírat soubory s příponou .pages kliknutím na samotný soubor, zatímco pokud chcete také provádět změny, musíte si stáhnout aplikaci Pages, která je k dispozici zdarma v oficiálním obchodě Apple.

Spusťte App Store kliknutím na jeho ikonu (písmeno „A“ na modrém pozadí) a kliknutím na položku Hledat ve spodní nabídce. Poté do pole Hledat zadejte slovo „Pages“, klepnutím na tlačítko Hledat vyhledejte aplikaci, poté vyhledejte „Pages“ mezi výsledky vyhledávání a kliknutím na tlačítka Získat a Nainstalovat, stáhněte a nainstalujte aplikaci. Můžete být požádáni o ověření vaší identity pomocí Touch ID, Face ID nebo zadáním hesla k Apple ID.

Nyní spusťte Pages klepnutím na ikonu (bílé pero na oranžovém pozadí) a kliknutím na Procházet zobrazte dostupné soubory stránek. Klepněte na soubor, který vás zajímá, a proveďte v něm změny, poté klepnutím na Dokončit uložte a zavřete soubor.

Převést soubory stránek

Pokud potřebujete zobrazit soubor Pages na zařízeních Windows nebo Android a nechcete se ztratit v nahrávkách, můžete zvolit složitější řešení a převést soubory Pages do jiných formátů.

Chcete-li převést soubor s příponou .pages do formátu DOC, PDF, ePub atd., Přihlaste se k bezplatnému online převaděči CloudConvert, který vám umožní pracovat se širokou škálou souborů v různých formátech. Na hlavní stránce služby klikněte na možnost Vybrat soubory, vyberte soubor Pages v počítači a počkejte na jeho nahrání. Jakmile byl soubor nahrán, můžete díky CloudConvertu převést jakýkoli soubor potřebujete.

Nyní klikněte na cokoli a z nabídky, která se zobrazí, vyberte možnost Dokument a formát, do kterého chcete soubor převést, výběrem mezi DOC, DOCX, PDF, HTML a TXT. Poté klikněte dole na tlačítko Zahájit převod a počkejte na dokončení převodu. Poté kliknutím na zelené tlačítko Stáhnout, stáhněte nový soubor do počítače. CloudConvert je také k dispozici ve formě aplikace pro zařízení iOS, ale ne pro Android. Pro Android však lze využít plně funkční aplikaci z webového prohlížeče.

Pokud máte Mac, můžete svůj soubor Pages převést do jiného formátu, aniž byste se uchýlili k převaděčům třetích stran. Ve skutečnosti se stránkami můžete exportovat soubor v mnoha formátech, například PDF, DOC, RTF, ePub a TXT. Otevřete soubor Pages, který chcete převést, a klikněte na tlačítko Soubor na panelu nabídek v horní části stránky, poté v zobrazené nabídce klikněte na možnost Exportovat jako a vyberte jednu z možností z PDF, Word (pro export ve formátu DOC) , Pouze text (pro uložení ve formátu TXT), Formát RTF a ePub.

V nově otevřeném okně klikněte na tlačítko Další, do pole Uložit jako zadejte název, který chcete souboru dát, a pomocí rozevírací nabídky klikněte na možnost Umístit, kde si označíte složku, kam jej chcete uložit. Poté klikněte na tlačítko Exportovat a jste hotovi.


O PAGES souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pages a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Pages Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, bratře. Dočetl jsem tvůj příspěvek o příponě souboru .pages. I když jsem nováček v používání zařízení Apple, ještě jsem nebyl přesvědčen, abych používal všechny jeho programy. Upřímně řečeno, dřív jsem měl raději Word než Microsoft Office. A bylo zvláštní poprvé používat Pages, především jeho rozhraní vypadá mnohem čistěji. Takže tady je pro mě první velké plus. Část, kde jste mi přišel na pomoc, je, když jste popsal, jak na nich mohou uživatelé pracovat na notebooku nebo iPadu. Je důležité vědět, že mnoho lidí samotné rozšíření neuvidí. Alespoň to byl můj případ, protože jsem uložil několik souborů .pages a přípona nebyla vidět. Děkuji za pomoc!