Software : Apple : Apple Pages

Apple Pages

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje formát Office Open XML a může exportovat do PDF a ePub
  • Umožňuje přidat text, obrázky, video, tvary a grafy
  • Dodává se s profesionálními šablonami
  • Používá iCloud pro synchronizaci dokumentů napříč zařízeními

Snímek obrazovky Apple Stránky 6

Hlavní funkce

Stránky Apple jsou aplikace pro zpracování textu pro OS X. Aplikace umožňuje vytvořit různé dokumenty, jako jsou zprávy, plakáty, životopisy a karty.

Stránky ukládají dokumenty jako soubor .PAGES , ale mohou importovat a exportovat do formátu Microsoft Office Office Open XML. Může také exportovat dokument do formátů PDF a ePub. Aplikace nabízí více než 60 vysoce kvalitních šablon a umožňuje přidat do dokumentu text, obrázky, video, tvary, tabulky a grafy.

Stránky jsou k dispozici také pro zařízení iOS, která vám umožní pracovat s dokumenty téměř odkudkoliv a kdykoliv. S aplikací iCloud budou vaše dokumenty aktualizovány napříč povolenými zařízeními. Dokumenty můžete také sdílet pomocí odkazu, který uživatelům systému OS X a Windows umožňuje přístup k nejnovější verzi s oprávněními pro úpravy prostřednictvím stránek pro stránky iCloud beta z webu www.icloud.com.

Stránky se v průběhu let staly jemněji vyladěný textový editor pro uživatele OS X. Dodává se s pevnými funkcemi pro zpracování textu, poskytuje širokou škálu profesionálně vypadajících šablon a podporuje populární formát Office Open XML. Nenabízí téměř stejné množství výkonů pro zpracování textu, jaké poskytuje aplikace Microsoft Word, ale pokud potřebujete cenově výhodný textový editor, který je skvělý pro navrhování rozvržení stránek, řešením je stránka Apple.

Aktualizováno: 25. září 2017

▶ Primární přípona souboru

.pages – Pages Document

▶ Použity další přípony souborů Apple Pages 6

Podporované typy souborů
.DOC Microsoft Word Document
.TXT Plain Text File
.PDF Portable Document Format File
.CWK ClarisWorks Document
.JPG JPEG Image
.DOCX Microsoft Word Open XML Document
.RTF Rich Text Format File
.RTFD Rich Text Format Directory File
.PNG Portable Network Graphic
Další související formáty souborů