Domů : Přípony souborů : Format .download

.download soubor

Typ souboru :Partially Downloaded File

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát Text and Binary

Co je to soubor DOWNLOAD?

Soubor DOWNLOAD je soubor, který je právě stahován z Internetu nebo byl zastaven před dokončením stahování. Poklepáním na něj můžete obnovit stahování pomocí stejného webového prohlížeče, který spustil stahování. Soubory DOWNLOAD jsou vytvářeny webovými prohlížeči Apple Safari a Mozilla Firefox.

Více informací

Když Safari nebo Firefox stahují soubor, do souboru se přidá přípona ".download". Například, když je soubor example.mp4 stažen, stane se example.mp4.download. Po dokončení stahování odstraní webový prohlížeč příponu ".download" a soubor je připraven k použití. Soubory DOWNLOAD budete s největší pravděpodobností zobrazovat pouze ve složce „Ke stažení“ během stahování.

Pokud bylo stahování přerušeno dříve, než bylo dokončeno, je možné soubor obnovit. Odstraňte příponu ".download" a otevřete ji příslušným programem. Pokud tuto metodu zkusíte a stále nemůžete soubor otevřít, měli byste soubor odstranit a znovu stáhnout.

Některé weby pro sdílení souborů P2P také ukládají aktivní stahování s příponou ".download". Příslušná přípona souboru je obvykle přidána po dokončení stahování.

POZNÁMKA: Soubory DOWNLOAD jsou podobné souborům .CRDOWNLOAD , které jsou vytvořeny v prohlížeči Google Chrome.

Programy, které otevírají DOWNLOAD soubory
Windows
Mozilla Firefox
Google Chrome
Linux
Mozilla Firefox
Google Chrome
Android
Google Chrome
Macintosh
Mozilla Firefox
Google Chrome
Apple Safari
iOS
Google Chrome
Apple Safari

O DOWNLOAD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .download a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Partially Downloaded File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.