Domů : Přípony souborů : .dmg Soubor

.dmg Přípona souboru

Typ souboruMac OS X Disk Image

Vývojář Apple
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.DMG číslo volby

Soubor DMG je obraz disku, který lze vytvořit v makrech. Obsahuje surová bloková data typicky komprimovaná a někdy zašifrovaná. Soubory DMG se běžně používají pro instalátory softwaru MacOS, které jsou staženy z Internetu a které při otevření otevřou virtuální disk.

Více informací

Formát DMG nahrazuje starší formát souboru .IMG používaný v systému Mac OS Classic. Obrazy disků DMG lze otevřít pomocí nástroje Apple Disk Utility, který je dodáván s makry počítačů Apple.

Soubory DMG jsou specifické pro systém Mac a nejsou určeny pro použití ve Windows. Nástroje systému Windows Daemon však mohou být schopny připojit virtuální disky z některých obrazových souborů DMG. Ostatní nástroje mohou také převést soubory DMG do formátu, který může rozpoznat systém Windows.

Programy, které otevírají DMG soubory
Windows
7-Zip
EZB Systems UltraISO
ConeXware PowerArchiver
Smart Projects IsoBuster
Reincubate DMG Extractor
DMG2ISO
Linux
Catacombae HFSExplorer
Macintosh
Roxio Toast
Apple Disk Utility

O DMG soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dmg a jak ji otevřít.

Typ souboru Mac OS X Disk Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře