Domů : Přípony souborů : .xnb Soubor

.xnb Přípona souboru

Typ souboruXNA Game Studio Binary Package

Vývojář Microsoft
Kategorie Game Files
Formát Binary

.XNB číslo volby

Binární datový soubor vytvořený pomocí XNA Game Studio Express, IDE určený pro vývoj her pro Windows a Xbox 360; obsahuje jeden nebo více souborů v jediném balíčku.

Více informací

Formát XNB je považován za "střední formát", protože balí původní soubory do proprietárního typu souboru. Soubory XNB jsou odkazovány na hry vytvořené pomocí XNA Game Studio Express a nejsou určeny k ručnímu otevření.

Příkladná hra, která používá soubory XNB, je Terraria, 2D akční a dobrodružná hra. Terraria ukládá grafiku, zvuk a další herní data pomocí souborů XNB.

POZNÁMKA: Zatímco většina souborů XNB nemůže být otevřena přímo, soubory obrázků, například .PNG images, mohou být extrahovány ze souboru XNB pomocí program jako GXView (součást sady GameTools Suite).

Programy, které otevírají XNB soubory

O XNB soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xnb a jak ji otevřít.

Typ souboru XNA Game Studio Binary Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře