Software : Apple : Apple Pages for iOS

Apple Pages for iOS

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje dokumenty '08 a '06 a formát DOCX
  • Umožňuje přidat text, tvary, grafy, tabulky a média
  • Poskytuje různé šablony navržené společností Apple
  • Umožňuje zobrazit a obnovit předchozí změny provedené v dokumentu
  • Synchronizuje se se stránkami v jiných zařízeních prostřednictvím iCloud

Stránky Apple pro systém iOS jsou aplikace pro zpracování textu pro zařízení iPhone a iPad. Aplikace umožňuje vytvářet různé dokumenty, například zprávy a životopisy.

Stránky pro systém iOS podporují formáty Pages '08 a '06 a také formát DOCX sady Office Open XML (OOXML). Může také exportovat dokument do formátů PDF a ePub. Aplikace umožňuje přidat do dokumentu text, tvary, obrázky, video, tabulky a grafy. Pokud nechcete vytvořit dokument od nuly, stránky jsou dodávány s řadou šablon navržených společností Apple, jako je například školní zpravodaj a certifikát pro děti. Aplikace také umožňuje zobrazit a obnovit předchozí změny dokumentu.

Stránky pro systém iOS používají ke synchronizaci s verzí stránek OS X stránky iCloud, což umožňuje bezproblémovou práci na stejném dokumentu na různých stránkách. zařízení. Po dokončení práce můžete svůj dokument rychle sdílet prostřednictvím různých cest, jako jsou AirDrop, Message, email, Twitter a Facebook.

Stránky pro systém iOS jsou navrženy především jako doplněk operačního systému X verze stránek. Podporuje formát OOXML DOCX a poskytuje několik užitečných nástrojů pro vytváření bohatých dokumentů. Aplikace však není na stejné úrovni jako aplikace Microsoft Word pro systém iOS, což je lepší volba pro vytváření a úpravu dokumentů v mobilním zařízení.

Aktualizováno: 26. října 2015

▶ Primární přípona souboru

.pages – Pages Document

▶ Použity další přípony souborů Apple Pages for iOS 2

Podporované typy souborů
.TXT Plain Text File
.JPEG JPEG Image
.DOCX Microsoft Word Open XML Document
.MP4 MPEG-4 Video File
.PAGES-TEF Pages iCloud Document
.PNG Portable Network Graphic
Další související formáty souborů
.DOC Microsoft Word Document