Domů : Přípony souborů : Format .dcd

.dcd soubor

Typ souboru 1:DesignCAD Drawing

Vývojář IMSI/Design
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor DCD?

2D nebo 3D výkres vytvořený pomocí DesignCAD, základního CAD programu vyvinutého IMSI / Design; slouží k vytváření architektonických a mechanických výkresů; mohou být navrženy od nuly nebo mohou být vytvořeny z předem načtených návrhů dodávaných se softwarem.

Programy, které otevírají DCD soubory
Windows
IMSI TurboCAD Pro
IMSI DesignCAD
Macintosh
IMSI TurboCAD for Mac

Typ souboru 2:DisCryptor Encrypted Database

Vývojář COSECT
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.DCD druhá možnost

Datový archiv zašifrovaný pomocí programu DisCryptor, programu pro zabezpečení dat; uloženy v zabezpečeném formátu a mohou obsahovat soubory, složky a celé disky; podporuje 9 šifrovacích algoritmů, ochranu heslem a bezpečnostní klíče.

Více informací

DisCryptor je k dispozici ve třech verzích: Free, Personal a Enterprise. Personal Edition přidává podporu pro bezpečnostní profily, skartaci dat, šifrování disků a další funkce. Verze Enterprise obsahuje všechny funkce osobní verze a přidává podporu pro síťové disky a masovou instalaci.

Programy, které otevírají DCD soubory
Windows
COSECT DisCryptor

O DCD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dcd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DisCryptor Encrypted Database, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.