Software : Seavus : Seavus iMindQ

Seavus iMindQ

Verze
6
Platformas
Licence Commercial

Software Review

Hlavní funkce

  • Vytvářejte mapy mysli, vývojové diagramy, koncepční mapy a spravujte projekty
  • Import a export dat do az aplikace Outlook a Word
  • Přetáhněte témata, nápady, ikony, obrázky, tvary a vzory
  • Vyberte si z různých stylů map

Seavus iMindQ je aplikace pro mapování mysli, která slouží k brainstormingu a vizualizaci nápadů. Dříve se jmenoval DropMind, než se stal iMindQ. Je k dispozici pro systémy Windows, OS X, Android a iOS.

Program obsahuje mapy mysli, vývojové diagramy, koncepční mapy, nástroje pro řízení projektů a prostor pro tabule, které vám pomohou při brainstormingu a efektivnější vizualizaci vašich nápadů. Software umožňuje importovat data z aplikací, jako je například aplikace Outlook a Word, a poté data uspořádat do diagramu. Projekt můžete také exportovat jako obrázek ( .JPG , .SVG nebo .PNG ), obrys textu ( .RTF ), HTML, prezentaci PowerPoint ( .PPT ) nebo soubor .CSV .

Software umožňuje snadno vkládat témata a nápady pomocí funkce přetažení a formátovat jejich styl, text, barvy atd. pomocí pásu aplikace. Program také obsahuje různé ikony, obrázky, tvary a vzory, které lze vložit do projektu. iMindQ poskytuje různé styly map, jako jsou obchodní, vzdělávací a individuální, které vám umožní přizpůsobit mapy mysli tak, aby vyhovovaly potřebnému kontextu. Webové stránky iMindQ poskytují další šablony, které si můžete stáhnout.

iMindQ je kvalitní program, který lze použít pro osobní, vzdělávací nebo obchodní účely. Poskytuje řadu nástrojů pro vizualizaci myšlenek, které z něj činí více než jen program pro mapování mysli. To vás přesahuje brainstorming proces a umožňuje mange váš projekt stejně. Díky těmto funkcím a funkcím je Seavus iMindQ dobrou volbou.

Aktualizováno: 10. listopadu 2016

▶ Primární přípona souboru

.dmmx – iMindQ XML Map Bundle

▶ Použity další přípony souborů Seavus iMindQ 6

Podporované typy souborů
.XMIND XMind Workbook File
.MMAP MindManager Map File
.MM FreeMind Mind Map
.DMM iMindQ Mind Map File
Další související formáty souborů
.SVG Scalable Vector Graphics File
.DOC Microsoft Word Document
.HTML Hypertext Markup Language File
.JPG JPEG Image
.CSV Comma Separated Values File
.PPT PowerPoint Presentation
.RTF Rich Text Format File
.PNG Portable Network Graphic