Domů : Přípony souborů : Format .svg

.svg soubor

Typ souboru 1:Scalable Vector Graphics File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Vector Image Files
Formát XML

Co je to soubor SVG?

Soubor SVG je grafický soubor, který používá dvourozměrný vektorový grafický formát vytvořený konsorciem World Wide Web Consortium (W3C). Popisuje obrázky pomocí textového formátu, který je založen na XML. Soubory SVG jsou vyvíjeny jako standardní formát pro zobrazování vektorové grafiky na webu.

Více informací

Soubor SVG otevřený v sadě CorelDRAW Graphics Suite X8

Formát SVG je otevřený standard vyvinutý v rámci W3C (World Wide Web Consortium) , s Adobe hraje hlavní roli. Obrazy SVG lze vytvářet a exportovat z programů sady Adobe Creative Suite, jako jsou Illustrator a GoLive.

Formát SVG není nativně podporován Adobe Photoshop, Photoshop Elements a InDesign. Soubory SVG v těchto programech však můžete otevřít pomocí sady SVG Kit pro doplněk Adobe CS, který je vyvinut společností Scand.

Další informace o formátu SVG naleznete na adrese společnosti Scalable Vector Graphics společnosti Adobe. stránku.

Programy, které otevírají SVG soubory
Windows
GIMP
Google Drive
Adobe Illustrator
Corel PaintShop Pro
Inkscape
ACD Systems Canvas
CADSoftTools ABViewer
CorelDRAW
ImageMagick
Adobe Flash Player
Adobe Flash
Microsoft Visio
Adobe InDesign
MeshLab
Synfig Studio
Linux
GIMP
Google Drive
Inkscape
ImageMagick
Adobe Flash Player
vhf interservice Cenon
MeshLab
Synfig Studio
Merkaartor
yWorks yEd Graph Editor
Kolourpaint
FreeCAD
Scribus
Android
Seavus iMindQ
Macintosh
GIMP
Google Drive
Adobe Illustrator
Inkscape
ImageMagick
Adobe Flash Player
Adobe Flash
vhf interservice Cenon
Adobe InDesign
MeshLab
Synfig Studio
Merkaartor
yWorks yEd Graph Editor
Seavus iMindQ
Blackmagic Design Fusion for Mac
iOS
Seavus iMindQ
WEB
UnitePDF Svg to Pdf Converter

Typ souboru 2:Saved Game File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SVG druhá možnost

Uložený soubor hry vytvořený různými hrami, včetně Quake III: Team Arena, Return to Castle Wolfenstein a Grand Theft Auto 2 (GTA2); šetří pokrok hráče ve hře a umožňuje pokračovat v postupu; obvykle uloženy ve hře, aniž by uživatel musel ručně přistupovat k samotnému souboru.

Více informací

Protože různé hry používají různé formáty souborů SVG, budete muset zkusit několik programů, než je budete moci otevřít. Editor GTA2 Saved Game Editor může například upravovat SVG soubory vytvořené GTA2, ale ne SVG soubory vytvořené Quake III: Team Arena.

POZNÁMKA: Pokud nemáte program, který otevírá nebo edituje SVG soubory, zkuste otevřít soubor SVG v textovém editoru, například v programu Poznámkový blok.

Programy, které otevírají SVG soubory

O SVG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .svg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Saved Game File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Jako designér již nějakou dobu pracuji se soubory .svg. Vaše vysvětlení mi přišlo úžasné a zasvěcené. Vektorové zobrazování je opravdu důležité pro zachování kvality aktiv, jako jsou loga, ikony a dokonce i výkresy. Vektory jsem vždy otevíral v programu Adobe Illustrator a je to úžasné. Program umožňuje upravit každou jednotlivou čáru a kresbu podle svých potřeb. Nejlepší na tom je, že nikdy neztrácí kvalitu! Přesto jsem nevěděl, že soubory .svg můžete vizualizovat také v jakémkoli webovém prohlížeči. To se může hodit, když posíláte návrh klientovi a on si ho chce prohlédnout bez softwaru. Děkuji za doporučení.