Software : Nuance : Nuance PaperPort

Nuance PaperPort

Verze
14
Platforma
Licence Commercial

Software Review

Hlavní funkce

  • Převod papírových dokumentů na prohledávatelné soubory PDF
  • Bezpečně ukládejte dokumenty v cloudu pomocí aplikace PaperPort Anywhere
  • Technologie optického rozpoznávání znaků (OCR)
  • Organizace dokumentů a možnosti vyhledávání
  • Technologie vylepšení skeneru (SET)
  • Uložení profilů skeneru

Nuance PaperPort je program pro správu dokumentů systému Windows používaný pro skenování, organizování a vyhledávání dokumentů. PaperPort umožňuje uživatelům eliminovat papír a ukládat důležité dokumenty v elektronickém formátu. Software nyní obsahuje službu cloud PaperPort Anywhere, která umožňuje bezpečně ukládat dokumenty přes internet.

PaperPort může vytvořit prohledatelné dokumenty .PDF z papírových kopií. Použitím vlastní technologie OCR (Optical Character Recognition) může aplikace PaperPort importovat naskenovaný obrázek, inteligentně rozpoznat jeho text a vygenerovat nový dokument s výsledným textem. To umožňuje uživatelům importovat a prohledávat digitální kopie papírových dokumentů, jako jsou dopisy, školní úkoly, daňové formuláře, právní dokumenty, účtenky a účty. PaperPort obsahuje službu cloud PaperPort Anywhere pro bezpečné ukládání naskenovaných dokumentů přes Internet. Služba je integrována přímo s aplikací PaperPort a umožňuje uživatelům prohlížet si dokumenty kdekoli. PaperPort také obsahuje podporu pro iPhone, iPad a Android pro prohlížení dokumentů v cloudu.

Pracovní plocha PaperPort nabízí několik pohledů, včetně navigační funkce pro prohlížení dokumentů a prohlížení dokumentů. Perspektiva skenování umožňuje uživatelům upravovat nastavení skenování a vytvářet obrazy dokumentů, které jsou uloženy jako soubory .MAX . Software podporuje mnoho typů skenerů, jako jsou tiskárny typu vše v jednom, mobilní skenery a stolní skenery. PaperPort umožňuje uživatelům ukládat nastavení profilu pro každý skener, což pomáhá zajistit konzistentnost mezi skenováním. Uživatelé mohou také uložit možnosti technologie Scanner Enhancement Technology (SET), což pomáhá při narovnání, oříznutí, otočení a zdokonalení dokumentů pro dosažení optimální kvality.

Společnost Nuance PaperPort pomáhá domácím pracovníkům a malým podnikům konsolidovat a organizovat jejich papírové dokumenty. Pomáhá uživatelům snížit nepořádek s papírem, snížit náklady a rychleji vyhledat důležité informace. Zatímco existuje celá řada možností, které si uživatel může vybrat, aby šel bez papíru, Nuance PaperPort z něj dělá hladší proces.

Aktualizováno: 8. dubna 2014

▶ Primární přípona souboru

.max – PaperPort Scanned Document

▶ Použity další přípony souborů Nuance PaperPort 14

Podporované typy souborů
.MAX OmniPage Scanned Document
.GIF Graphical Interchange Format File
.BMP Bitmap Image File
.PDF Portable Document Format File
.JPG JPEG Image
.TIF Tagged Image File
Další související formáty souborů
.TIFF Tagged Image File Format
.DCX Zsoft Multi-Page Paintbrush File
.HTM Hypertext Markup Language File
.HTML Hypertext Markup Language File
.JPE JPEG Image
.PTN PaperPort Thumbnail File
.JPEG JPEG Image
.XML XML File