Domů : Přípony souborů : Format .max

.max soubor

Typ souboru 1:3ds Max Scene File

Vývojář Autodesk
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor MAX?

Soubor MAX je trojrozměrný soubor scény vytvořený aplikací 3ds Max, aplikací pro 3D modelování, animaci a vykreslování. Může obsahovat více modelů, které zahrnují drátové modely, textury, světelné efekty, stínování, animaci a další 3D návrhové prvky.

Více informací

Soubory MAX se používají pro vývoj profesionální grafiky pro hry, filmy a televizi. 3ds Max umožňuje exportovat soubor MAX do mnoha různých formátů, včetně .FBX , .AI , .DWG , .DXF , .IGS , .SAT , .STL a dalších. >

POZNÁMKA: Funkce 3ds Max byla dříve označována jako 3D Studio MAX, která také ukládala scény pomocí přípony „.max“. Stále můžete exportovat scény do souborů .3DS v nejnovější verzi softwaru 3ds Max.

Programy, které otevírají MAX soubory
Windows
XnViewMP
Autodesk 3ds Max
Okino Computer Graphics PolyTrans
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

Typ souboru 2:OmniPage Scanned Document

Vývojář Nuance Communications
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.MAX druhá možnost

Naskenovaný obraz nebo textový dokument uložený skenovacím softwarem OmniPage; rozpoznává znaky a slova a detekuje informace o rozložení stránky pomocí softwaru OCR.

Více informací

Společnost OmniPage byla dříve vyvinuta společností ScanSoft, která byla získána společností Nuance Communications, Inc.

Programy, které otevírají MAX soubory
Windows
Nuance OmniPage
Nuance PaperPort
Linux
Maxview
Macintosh
Nuance OmniPage Pro X

Typ souboru 3:Action Replay Max Save File

Vývojář Datel
Kategorie Game Files
Formát Binary

.MAX třetí možnost

Uložený soubor vytvořený programem Datel's Action Replay MAX, programem PlayStation 2 (PS2), který se používá k aplikaci podvádí do her PS2 a vytváří PS2; obsahuje uložený stav video hry PS2; lze uložit na pevný disk nebo přenést do počítače pomocí USB flash disku.

Více informací

MAX soubory lze otevřít přímo na PlayStation 2 pomocí Memory Manager na disku PS2 Action Replay MAX.

Programy, které otevírají MAX soubory

Typ souboru 4:PaperPort Scanned Document

Vývojář Nuance Communications
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.MAX čtvrtá možnost

Obraz importovaný skenerem nebo vytvořený skenovacím softwarem ScanSoft PaperPort; uloženy v proprietárním formátu používaném softwarem ScanSoft.

Více informací

POZNÁMKA: ScanSoft je nyní součástí společnosti Nuance Communications, Inc.

Programy, které otevírají MAX soubory
Windows
Nuance OmniPage
Nuance PaperPort
Linux
Maxview
Macintosh
Nuance OmniPage Pro X

O MAX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .max a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PaperPort Scanned Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Chtěl jsem, aby se moji studenti dozvěděli více o příponě .max, než začnou používat Autodesk 3ds Max. Toto byl přesně ten článek, který jsem hledal. Děkuji za vysvětlení nejen obsahu, který tyto soubory mohou mít při vykreslování, ale také jejich využití. Jsem si jistý, že mé studenty bude inspirovat vědomí, že je používají profesionálové pro hry, film a televizi! Přesto doufám, že se nenechají zmást a přečtou si více o dalších možnostech využití, které toto rozšíření má. Až zjistí, že se používá k aplikaci cheatů ve hrách pro PS2, nejspíš se o to pokusí. Každopádně vám děkuji za tak vyčerpávající příspěvek o souborech .max a všech jejich využitích! S pozdravem