Domů : Přípony souborů : Format .stl

.stl soubor

Typ souboru 1:Stereolithography File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor STL?

Formát návrhu používaný pro stereolitografii, technologie rychlého prototypování používaná pro výrobu trojrozměrných částí; obsahuje 3D design použitý jako hlavní model pro vytváření mnoha prototypů.

Více informací

Stereolitografie je formát výměnného souboru. Používá se k ukládání souborů CAD ve standardním formátu, který lze číst více aplikacemi CAD.

Programy, které otevírají STL soubory
Windows
IMSI TurboCAD Pro
Adobe Acrobat
CADSoftTools ABViewer
Autodesk 3ds Max
Dassault Systemes SolidWorks
MeshLab
GLC_Player
Parametric Technology Creo
Okino Computer Graphics PolyTrans
Dassault Systemes CATIA
GOM Inspect
Microsoft 3D Builder
Kubotek USA KeyCreator
FreeCAD
MakerBot Desktop
Linux
Adobe Acrobat
MeshLab
GLC_Player
Dassault Systemes CATIA
FreeCAD
Macintosh
Adobe Acrobat
Cheetah3D
Dassault Systemes SolidWorks
MeshLab
GLC_Player
FreeCAD
MakerBot Desktop
Spark Studio

Typ souboru 2:Certificate Trust List

Vývojář Microsoft
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

.STL druhá možnost

Seznam předdefinovaných položek, které byly podepsány důvěryhodnou entitou; může sestávat ze seznamu jmen souborů nebo seznamu certifikátů; každá položka v seznamu byla schválena podepisující osobou.

Více informací

Seznamy důvěryhodnosti certifikátů (CTL) používá společnost Microsoft IIS k ukládání důvěryhodných webových stránek a dalších adres, které vyžadují zabezpečené připojení.

Programy, které otevírají STL soubory

Typ souboru 3:SuperTux Level File

Vývojář SuperTux
Kategorie Game Files
Formát Text

.STL třetí možnost

Herní soubor, který používá SuperTux, 2D skok a běh po bočním rolování podobné Super Mario Bros .; uloženy ve formátu prostého textu a specifikují vlastnosti úrovně, jako jsou umístění nepřátelských jednotek, pozice bloků a časový limit; zahrnuje také odkaz na hudbu a obrázek pozadí pro úroveň.

Více informací

Soubory STL jsou uloženy v adresáři / data / levels / v instalaci.

Programy, které otevírají STL soubory
Windows
SuperTux
Linux
SuperTux
Macintosh
SuperTux

Typ souboru 4:Spruce Technologies Subtitle File

Vývojář Spruce Technologies
Kategorie Video soubory
Formát Text

.STL čtvrtá možnost

Soubor filmových titulků používaný při přehrávání videa a při vytváření aplikací; ukládá čas, kdy mají být jednotlivé titulky zobrazeny; také specifikuje pokyny pro zobrazení titulků; pro vysílání, anotování video souborů nebo pro ukládání filmových překladů.

Více informací

Soubory STL obsahují příkazy, komentáře a položky. Příkazy začínají znakem znaku dolaru ($) a mohou určit písma, barvy, zarovnání a další vlastnosti titulků. Komentáře jsou odděleny znaky "//". Záznamy obsahují aktuální časovou značku titulků a text. Zde je příklad záznamu:

00: 00: 11: 13, 00: 00: 11: 42, Toto je příklad titulků.

POZNÁMKA: Titulky STL jsou někdy označovány jako titulky EBU, protože norma pochází z Evropské unie pro vysílání (EBU).

Programy, které otevírají STL soubory
Windows
EZTitles
Avid Media Composer
Attractor Mobile Software Codec Packs
Macintosh
Apple DVD Studio Pro
Apple Final Cut Pro
Avid Media Composer

Typ souboru 5:Fireworks Style Library

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.STL pátá možnost

Knihovna stylů odkazovaná Macromedia (nyní Adobe) Fireworks; lze použít k použití atributů Tah, Výplň, Efekt a Text objektu v rámci otevřeného projektu Fireworks; může být užitečné při vytváření jednotného pohledu napříč více objekty.

Více informací

Některé styly jsou součástí Fireworks, i když do programu mohou být přidány další styly. Chcete-li přidat další styly, klepněte na malou ikonu v pravém horním rohu panelu Styly v aplikaci Fireworks a vyberte možnost Importovat styly. Poté vyhledejte soubor STL a kliknutím na tlačítko OK přidejte knihovnu stylů do aktuální kolekce.

Programy, které otevírají STL soubory
Windows
Adobe Fireworks
Macintosh
Adobe Fireworks

O STL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .stl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Fireworks Style Library, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne! Důvod, proč píšu tento komentář, je ten, že se mi líbilo vaše vysvětlení formátu souboru .stl. Dříve jsem pracoval s podivnými příponami a není příjemné, když člověk musí sám zjišťovat, jak s nimi pracovat. Jsem rád, že jsem našel tyto stránky! Dalším super faktem je popis pěti možných asociací. Mám velké štěstí, protože první typ souboru byl pro mě ten pravý. Už je to nějaký čas, co jsem poprvé pracoval se stereolitografií. Neměl jsem žádné znalosti o formátu souboru, který se pro ni používá a který pomáhá vyrábět trojrozměrné díly. Ostatní rozšíření, která jsem používal, mi příliš nepomohla sloužit jako předlohy. Jsem rád, že některé z programů na seznamu jsou ze softwaru CAD. Teď si některé vyzkouším! Brzy se uvidíme!