Domů : Přípony souborů : Format .cddz

.cddz soubor

Typ souboru :ConceptDraw PRO Document

Vývojář Computer Systems Odessa
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

Co je to soubor CDDZ?

Dokument vytvořený aplikací ConceptDraw PRO, aplikace používaná k vytváření obchodních výkresů; obsahuje výkres, jako je koncepční schéma nebo vývojový diagram, spolu s libovolnými tvary, grafy, diagramy a osobami, které uživatel vložil.

Více informací

Soubory CDDZ mohou také obsahovat kód programu napsaný ve skriptovacím jazyce nazvaném ConceptDraw Basic, který umožňuje uživatelům automaticky manipulovat s objekty kreslení. Obvykle se používá k automatizaci opakovaných úloh.

Soubory CDDZ lze převést na soubory .VSD a .VSDX a lze je také exportovat do souborů .PDF a .PPT . ConceptDraw je k dispozici v edicích Office, MINDMAP, PRO a PROJECT, ale pouze verze PRO otevírá a ukládá soubory CDDZ.

POZNÁMKA: Soubor CDDZ byl zaveden ve verzi 10 CS Odessa ConceptDraw PRO. Verze 9 a starší používejte příponu souboru .CDD pro ukládání dokumentů.

Programy, které otevírají CDDZ soubory
Windows
CS Odessa ConceptDraw PRO
Macintosh
CS Odessa ConceptDraw PRO

O CDDZ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cddz a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ConceptDraw PRO Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.