Domů : Přípony souborů : Format .vsd

.vsd soubor

Typ souboru :Visio Drawing File

Vývojář Microsoft
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

Co je to soubor VSD?

Soubor VSD je výkresový projekt uložený aplikací Visio, což je program používaný k vytváření obchodních diagramů. Může obsahovat vizuální objekty, informační toky, text a další data. Soubory VSD mohou také ukládat informace o připojení pro importované zdroje dat.

Více informací

Výkresy aplikace Visio umožňují uživatelům vizualizovat a komunikovat komplexní informace. Mohou být použity k vytvoření vývojových diagramů, diagramů pracovních postupů, organizačních schémat, softwarových diagramů, síťových diagramů a databázových modelů.

Soubory VSD lze zobrazit pomocí programu Microsoft Visio Viewer (vviewer.exe).

POZNÁMKA: Formát VSD byl v aplikaci Visio 2013 nahrazen formátem .VSDX .

Programy, které otevírají VSD soubory
Windows
LibreOffice
ACD Systems Canvas
CorelDRAW
Microsoft Visio
iGrafx FlowCharter
IMSI TurboPDF
Linux
LibreOffice
Android
Nektony VSD Viewer for Visio Drawings
Macintosh
LibreOffice
Nevron Software MyDraw
Nektony VSD Viewer
Nektony VSDX Annotator

O VSD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vsd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Visio Drawing File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj!, četl jsem o příponě souboru .vsd ve vašem příspěvku. Můj šéf mě požádal, abych si udělal průzkum, jaké jsou dobré programy pro znázornění toku informací. Nakonec jsem našel aplikaci Visio od Microsoftu a viděl jsem několik videí, jak funguje. Jednou z otázek, na kterou jsem nemohl najít odpověď, byla podporovaná přípona souboru. Nyní vím, že pracují se soubory VSD, které jsou schopné vytvářet technické výkresy. Líbí se mi, že mohou obsahovat textové i vizuální objekty. Začínám si představovat, jak moc mi to pomůže při tvorbě vlastních vývojových diagramů a diagramů pracovních postupů. Přál bych si, aby program Visio fungoval na mém Mac Book Air, se zařízeními Apple se všechny aplikace používají snadněji. Pokračujte v dobré práci!