Domů : Přípony souborů : Format .ai

.ai soubor

Typ souboru 1:Adobe Illustrator File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

Co je to soubor AI?

Soubor AI je výkres vytvořený v programu Adobe Illustrator, což je program pro úpravu vektorové grafiky. Skládá se z cest spojených body, spíše než bitmapových obrazových dat. Soubory AI se běžně používají pro loga a tisková média.

Více informací

Soubor AI otevřený v aplikaci Adobe Illustrator CC 2019

Jelikož jsou obrazové soubory Illustratoru ukládány ve vektorovém formátu, lze je zvětšit bez ztráty jakékoli kvality obrazu. Některé programy třetích stran mohou otevřít soubory AI, ale mohou rastrovat obraz, což znamená, že vektorová data budou převedena na bitmapový formát.

Chcete-li otevřít dokument Illustratoru ve Photoshopu, musí mít soubor nejprve soubor PDF Obsah uložený v souboru. Pokud neobsahuje obsah ve formátu PDF, nelze grafiku otevřít a zobrazí se výchozí zpráva, která uvádí, že se jedná o soubor Adobe Illustrator, který byl uložen bez obsahu PDF. být znovu uložen z aplikace Adobe Illustrator s možností "Vytvořit soubor PDF kompatibilní" zapnutou. "

Programy, které otevírají AI soubory
Windows
IMSI TurboCAD Pro
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
GIMP
Google Drive
XnViewMP
Serif DrawPlus
Adobe Illustrator
Corel PaintShop Pro
Inkscape
ACD Systems Canvas
CorelDRAW
Autodesk 3ds Max
QuarkXPress
Adobe Flash
Linux
Adobe Acrobat
GIMP
Google Drive
XnViewMP
Inkscape
vhf interservice Cenon
sK1
Adobe Reader
Scribus
Macintosh
IMSI TurboCAD for Mac
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
GIMP
Google Drive
XnViewMP
Adobe Illustrator
Inkscape
QuarkXPress
Apple Preview
Adobe Flash
Dassault Systemes SolidWorks
vhf interservice Cenon
Corel Painter
Adobe InDesign

Typ souboru 2:Battlefield 2 Artificial Intelligence File

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Game Files
Formát Text

.AI druhá možnost

Herní soubor, který používá Battlefield 2, moderní střílečka z první osoby; ukládá vlastnosti a pokyny, jak se počítač a jednotky během hry pohybují; uloženy ve formátu prostého textu a někdy upraveny tak, aby vyladily nastavení hry.

Společné AI názvy souborů
ErrorException: chyba cURL 35: Došlo ke konci souboru (viz https://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html) v / home / files / app / vendor / stichoza / google-translate -php / src / Stichoza / GoogleTranslate / TranslateClient.php: 324 Trasování: # 0 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza Google Translate PřeložitClient-> getResponse ('
Programy, které otevírají AI soubory

O AI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ai a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Battlefield 2 Artificial Intelligence File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Miluji soubory .ai! Jako odborník na Adobe Illustrator s nimi pracuji již delší dobu. Váš článek se mi velmi líbil, protože podrobně popisuje důležité vlastnosti, které tyto soubory mají. Jejich schopnost vytvářet loga a tisková média z nich dělá důležitý nástroj v moderním století, kdy je vše založeno na internetu. Je škoda, že pouze Illustrator je dokáže otevřít, aniž by ztratil svůj vektorový formát, ale právě to je dělá tak výjimečnými. Navíc bylo zábavné zjistit, že formát .ai funguje i pro ukládání předvoleb umělé inteligence videoher, jako je Battlefield. Pokračujte v dobré práci!