Domů : Přípony souborů : Format .sat

.sat soubor

Typ souboru :ACIS SAT 3D Model File

Vývojář Spatial
Kategorie Soubory CAD
Formát Text

Co je to soubor SAT?

3D model uložený ve formátu prostorového modelování ve formátu Spatial; ukládá trojrozměrné geometrické informace ve standardním formátu textového souboru; Používá se pro výměnu 3D dat mezi více systémy a je podporován mnoha 3D CAD programy, které zahrnují komponentu Spatial 3D ACIS Modeler.

Více informací

Soubory SAT, které jsou označeny jako „Standardní ACIS text“, jsou uloženy ve formátu ASCII. Mohou být také uloženy v binárním formátu pomocí formátu souboru .SAB .

POZNÁMKA: Formát SAT je používán v mnoha různých odvětvích, včetně CAD, CAM, CAE, AEC, CMM, 3D animací, a stavby lodí.

Programy, které otevírají SAT soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
IMSI TurboCAD Pro
Adobe Acrobat
CADSoftTools ABViewer
Autodesk 3ds Max
Dassault Systemes SolidWorks
Autodesk Fusion 360
Autodesk Inventor
AutoDesSys formZ
Linux
Adobe Acrobat
Spatial 3D ACIS Modeler
Macintosh
Autodesk AutoCAD
IMSI TurboCAD for Mac
Adobe Acrobat
Dassault Systemes SolidWorks
Autodesk Fusion 360
AutoDesSys formZ
WEB
ShareCAD.org

O SAT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sat a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ACIS SAT 3D Model File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Skvělé vysvětlení obecných principů souborů .sat. V posledních letech je používám v Autodesk AutoCADu, ale zajímalo by mě, jaké jsou jejich výhody proti jiným formátům pro výměnu 3D modelů. Nyní díky Vám chápu, že ukládají data v textovém formátu ASCII a jsou hojně využívány nejen v CADu, ale i v celé řadě průmyslových odvětví. Abych otestoval jejich univerzálnost, zkusil jsem otevřít jeden, který jsem předtím poslal pomocí Adobe Acrobatu a Autodesk Fusion. Ten poslední je opravdu zajímavý, protože je dostupný na všech platformách. Děkuji, že jste mi to trochu objasnili, a za všechny skvělé informace.