Software : MAGIX : MAGIX Video Pro X

MAGIX Video Pro X

Verze
8
Platforma
Licence Commercial
Kategorie Video

Software Review

Hlavní funkce

  • Podpora formátů videa SD, HD a UHD
  • Vysoce kvalitní efekty a přechody
  • Více než 250 moderních šablon titulů
  • Pokročilé funkce expozice
  • 360 ° úpravy pro záběry zaznamenané
  • Online video tutoriály
  • Rozšiřitelné prostřednictvím OpenFX pluginů

MAGIX Video Pro X je video editor určený pro ambiciózní a profesionální video editory. Tento software poskytuje profesionální nástroje pro produkci videa, možnosti úpravy zvuku a rozšiřitelnost prostřednictvím zásuvných modulů.

Video Pro X podporuje celou řadu formátů videa včetně funkcí ProRes, AVCHD, HDV, DV, XDCAM a AVC-Intra s hladkým editace videa s rozlišením 4K / Ultra HD a hardwarového dekódování HD a UHD (H.264 a H.265). Otevřená časová osa editoru znamená, že se nemusíte starat o práci s různými formáty videa, protože umožňuje importovat a upravovat různé formáty společně bez nutnosti jejich převodu. Některé z nejpozoruhodnějších editačních funkcí programu zahrnují multicam editaci až na devíti skladbách současně, primární a sekundární 3-pásmovou korekci barev a vysoce kvalitní barevné filtry. K videu můžete použít řadu profesionálních filtrů a přechodů a vybrat si z více než 250 různých moderních šablon titulků, které přidají text do svých videí.

Software obsahuje zvukový mix v reálném čase, precizní editor a ovládání klíčových snímků. Dodává se také s velkým množstvím efektů v kvalitě vysílání, které optimalizují zvuk. Spolu s nástroji pro úpravu videa a zvuku Video Pro X je rozšiřitelný a umožňuje instalovat další funkce, jako je například funkce NewBlue Looks, která zahrnuje různé přechody efektů a barevné filtry.

Video Pro získala několik ocenění intuitivnost a technické nástroje. Tento software podporuje různé formáty SD, HD a UHD a poskytuje užitečné nástroje pro úpravy, které vám přinesou vaši vizi do života. MAGIX Video Pro X není na úrovni Adobe Premiere Pro nebo Avid Media Composer, ale je to skvělá, levnější volba, pokud se právě dostáváte do úpravy videa profesionální kvality.

Aktualizováno : 15. dubna 2016

▶ Primární přípona souboru

.mvp – MAGIX Video Project File

▶ Použity další přípony souborů MAGIX Video Pro X 8

Podporované typy souborů
.M2V MPEG-2 Video
.ASF Advanced Systems Format File
.EVO HD DVD Video File
.MPE MPEG Movie File
.TS Video Transport Stream File
.TP Beyond TV Transport Stream File
.MVD Movie Edit Pro Movie File
.M1V MPEG-1 Video File
.PVA PVA Video File
.VRO DVD Video Recording Format
.MVY Video easy Project File
Další související formáty souborů
.FLAC Free Lossless Audio Codec File
.AIF Audio Interchange File Format
.CDA CD Audio Track Shortcut
.OGG Ogg Vorbis Audio File
.AIFF Audio Interchange File Format
.MP2 MPEG Layer II Compressed Audio File
.M1A MPEG-1 Audio File