Domů : Přípony souborů : Format .ts

.ts soubor

Typ souboru 1:Video Transport Stream File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor TS?

Formát video toku používaný pro ukládání videa na disk DVD; komprimuje video data pomocí standardní komprese videa MEPG-2 ( .MPEG ).

Více informací

Soubory TS jsou často ukládány jako více souborů na disk DVD, tj. „moviename1.ts“, „moviename2.ts“, „moviename3.ts“, atd. Lze je přehrávat různými softwarovými přehrávači DVD a Nástroje pro úpravy videa.

Programy, které otevírají TS soubory
Windows
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer
VideoLAN VLC media player
MPlayer
CyberLink PowerDVD
Corel VideoStudio
Xilisoft Video Converter Ultimate
Audials One
Pinnacle Studio
Squared 5 MPEG Streamclip
DRD Systems VideoReDo
MAGIX Video Pro X
Wondershare Filmora
Linux
VideoLAN VLC media player
MPlayer
SMPlayer
Android
Videolabs VLC for Android
Macintosh
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Roxio Popcorn
Xilisoft Video Converter Ultimate
Apple DVD Player
Aiseesoft Video Converter Ultimate for Mac
Squared 5 MPEG Streamclip
Wondershare Filmora
iOS
VideoLAN VLC for iOS
Pentaloop PlayerXtreme Media Player
olimsoft OPlayer

Typ souboru 2:TypeScript File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.TS druhá možnost

Soubor TS je textový soubor obsahující kód jazyka TypeScript, programovací jazyk s otevřeným zdrojovým kódem vyvinutý společností Microsoft. TypeScript je nadmnožina programu ECMAScript 2015, což je nadmnožina jazyka JavaScript. Používá se pro vývoj středně velkých až velkých aplikací JavaScript pro provádění na straně serveru nebo klienta. Soubory TS jsou podobné souborům JavaScript .JS .

Více informací

TypeScript byl zveřejněn na konci roku 2012 a byl vyvinut za účelem usnadnění vývoje komponent v komplexním JavaScript kódu. Jedná se o staticky typovanou nadmnožinu jazyka JavaScript, která kompiluje do prostého JavaScriptu, který lze spustit na webových prohlížečích, v Node.js nebo v jakémkoli JavaScriptovém enginu podporujícím ECMAScript 3 nebo novější. Rozšíření jazyka je dodáváno se všemi funkcemi jazyka JavaScript při přidávání funkcí, jako je kontrola statického typu, rozhraní, vymazání typu, výčtový typ a jmenné prostory.

Programy, které otevírají TS soubory

Typ souboru 3:Qt Translation Source File

Vývojář Digia
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.TS třetí možnost

Soubor pro překlad jazyka vytvořený nástrojem lupdate, který je součástí sady Qt SDK společnosti Digia; obsahuje fráze a jejich překlady do jiného jazyka; slouží k ukládání překladů specifických pro konkrétní aplikaci.

Více informací

Soubory TS lze převést na soubory .QPH pomocí nástroje lconvert, který je součástí sady Qt SDK. Na rozdíl od souborů TS lze QPH použít pro více aplikací. Soubory TS i QPH jsou uloženy ve formátu XML.

POZNÁMKA: Software Qt SDK byl dříve vyvinut společností Nokia, než software Digia získal.

Programy, které otevírají TS soubory
Windows
Digia Qt SDK
Linux
Digia Qt SDK
Macintosh
Digia Qt SDK

O TS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ts a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Qt Translation Source File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím. Strávil jsem mnoho času hledáním stránek, které by mi pomohly při hledání cizích souborů. Jsem rád, že jsem našel tuto. Dnes byl pro mě váš příspěvek o příponě souboru .ts vším. Za DVD průmyslem se skrývá celý svět. Stále mě to udivuje, i když už je lidé nepoužívají. Nejzajímavější na TS souborech mi přišlo to, jak komprimují video data. Věc, která mě přiměla číst o tom více, byla, že je to komprese videa MEPG-2. Poté, co jsem se dočetl, že pomáhají ukládat vysílané video, zkusím sám provést nějaké testy. Ne že bych informacím nevěřil, ale vždycky je lepší se učit i zkušenostmi. Pokud přejmenujete soubor TS s příponou .mpeg, ztratí se některé funkce? Díky.