Domů : Přípony souborů : Format .ogg

.ogg soubor

Typ souboru 1:Ogg Vorbis Audio File

Vývojář Xiph.Org
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor OGG?

Soubor OGG je komprimovaný zvukový soubor, který používá bezplatnou nekompatibilní audio kompresi Ogg Vorbis. Je to podobné souboru .MP3 , ale zní lépe než soubor MP3 stejné velikosti a může obsahovat metadata písní, například informace o interpretovi a údaje o skladbě. Soubory OGG jsou podporovány mnoha softwarovými hudebními přehrávači a některými přenosnými hudebními přehrávači.

Více informací

Formát Ogg je kontejner používaný pro ukládání zvukových dat. Termín "Vorbis" odkazuje na specifické kódovací schéma poskytnuté společností Xiph.Org, vývojáři společnosti Ogg. Soubory OGG mohou také obsahovat jiné typy komprese zvuku, včetně FLAC a Speex. Tyto soubory však nemohou být oficiálně označovány jako "Vorbis" soubory, protože používají jiné schéma komprese.

Programy, které otevírají OGG soubory
Windows
Foobar2000
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator
Mozilla Firefox
Google Chrome
Google Drive
Nero
Gretech GOM Player
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Apple QuickTime Player
FMJ-Software Awave Studio
Nullsoft Winamp
NCH Switch
SoX
Linux
Mozilla Firefox
Google Chrome
Google Drive
VideoLAN VLC media player
MPlayer
PCF Miro
SoX
Clementine
Audacity
Snap!
Synfig Studio
Totem
Myriad Melody Assistant
Myriad Harmony Assistant
Zinf
Android
Google Chrome
RealNetworks RealPlayer Cloud
antvplayer Media Converter
Videolabs VLC for Android
Macintosh
Mozilla Firefox
Google Chrome
Google Drive
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Eltima Elmedia Player
Apple QuickTime Player
Nullsoft Winamp
NCH Switch
Roxio Popcorn
Roxio Toast
SoX
Xilisoft Video Converter Ultimate
Adobe Audition
RealNetworks RealPlayer Cloud
iOS
Google Chrome
VideoLAN VLC for iOS
RealNetworks RealPlayer Cloud
olimsoft OPlayer

Typ souboru 2:Origin Graph File

Vývojář OriginLab
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.OGG druhá možnost

Soubor OGG obsahuje graf vytvořený aplikací Origin, analýzu dat a grafickou aplikaci, kterou používají různí vědci a inženýři. Ukládá graf vygenerovaný z importovaných dat, jako je sloupec, sloupec, koláč, řádek, symbol, vodopád, 3D, polární nebo statistický graf. Soubory OGG také ukládají metadata o grafu, například název a barvy.

Více informací

Soubory OGG můžete otevřít pomocí prohlížeče Origin a Origin Viewer. Původ je k dispozici pouze pro Windows a je primárním programem pro vytváření, otevírání a editaci souborů OGG. Když otevřete v poli Origin, zobrazí se graf jako okno v otevřeném projektu ( .OPJ nebo .OPJU file). Origin Viewer je také běžně používán, protože je to bezplatná alternativa k Origin a může být použit ve Windows a MacOSu.

Chcete-li otevřít soubor OGG v Origin, vyberte File → Open ..., vyberte "Origin Okno .ogg "typ souboru, přejděte do umístění souboru OGW a klepněte na tlačítko Otevřít.

Grafy Origin můžete uložit jako šablony, abyste zachovali nastavení, která budou použita s jinými grafy, které vytvoříte. Chcete-li to provést, vyberte Soubor → Uložit šablonu jako ... a Origin vytvoří soubor .OTP pro uložení šablony.

POZNÁMKA: Verze Origin 2018 obsahovala aktualizovaný formát Unicode pro ukládání sešitů ( .OGGU ), který nabízí výkonnostní výhody oproti staršímu, ne-unicode formátu OGG.

Programy, které otevírají OGG soubory

O OGG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ogg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Origin Graph File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Po přečtení tvého příspěvku o příponě souboru .ogg nemám slov. Zjištění, že vlastně zní lépe než soubor MP3 a mají stejnou velikost, mě překvapuje. Proč je lidé nepoužívají častěji? A teď mi říkáš, že může obsahovat metadata, například informace o interpretovi. Tohle rozšíření má všechno! Kéž by ho mnoho aplikací začalo používat jako hlavní podporovaný formát souborů. Hlavní používaný formát je MP3, ale lidé, kteří se zabývají hudebním průmyslem, vědí, že není nejlepší. Jaké odlišné kompresní schéma obsahují soubory FLAC? Celkově jsem se při čtení všech těchto informací skvěle bavil. Díky za seznam, kámo. Pokračuj v dobré práci. Vrátím se, až objevím další podivný formát souborů.