Domů : Přípony souborů : Format .opju

.opju soubor

Typ souboru :Origin Unicode Project

Vývojář OriginLab
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor OPJU?

Soubor OPJU je projekt vytvořený společností Origin 2018 a později, aplikací pro analýzu dat a grafů, kterou používají různí vědci a inženýři. Obsahuje všechna podřízená okna v projektu, která mohou obsahovat pracovní listy, 2D / 3D grafy a matice. Soubory OPJU také ukládají proměnné projektu, importované filtry, obsah protokolu výsledků a metadata.

Více informací

Soubor OPJU otevřen v OriginLab Origin

Soubory OPJU nahradily soubory .OPJ , což byly primární soubory používané pro ukládání projektů ve všech Původní verze před verzí 2018. Soubory OPJU jsou uloženy ve formátu unicode, který nabízí výhody výkonu oproti staršímu formátu souboru OPJ.

Soubory OPJU můžete otevřít pomocí prohlížeče Origin a Origin Viewer. Původ je primární program, který se používá k vytváření, otevírání a úpravě souborů OPJU, ale Origin Viewer se také běžně používá, protože se jedná o bezplatný, lehký program, který umožňuje prohlížet a kopírovat informace v projektech OPJU ve Windows a makrech.

Chcete-li otevřít soubor OPJU v aplikaci Origin, vyberte Soubor → Otevřít ..., vyberte typ souboru „.opju“, přejděte do umístění souboru OPJU a klepněte na tlačítko Otevřít.

Chcete-li uložit OPJU vyberte Soubor → Uložit projekt nebo Uložit projekt jako ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Programy, které otevírají OPJU soubory

O OPJU souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .opju a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Origin Unicode Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Tento týden začínám kurz analýzy a chtěl jsem se trochu seznámit s formátem souboru .opju. Děkuji za tak jednoduché, ale velmi podrobné vysvětlení této přípony. Je úžasné, co všechno mohou tyto projekty v souborech obsahovat. Vaše zařazení, proč jsou tyto soubory lepší než starší soubory .opj, mi velmi pomohlo pochopit, proč se vývojáři rozhodli pro změnu. Zkusil jsem vytvořit soubor pomocí Originu podle pokynů, které jste zveřejnil. Později jsem použil prohlížeč Originu, abych si soubor prohlédl a mohl se v něm pohybovat. Obojí fungovalo perfektně! Nemohu se dočkat, až budu tento typ souboru dále zkoumat a vytvářet krásné projekty. Děkuji vám za všechno.