Domů : Přípony souborů : Format .opj

.opj soubor

Typ souboru 1:Origin Project

Vývojář OriginLab
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor OPJ?

Soubor OPJ je projekt vytvořený společností Origin, aplikací pro analýzu dat a grafů, kterou používají různí vědci a inženýři. Obsahuje veškerý obsah projektu, který obsahuje data, 2D / 3D grafy a nastavení.

Více informací

soubor OPJ otevřen v OriginLab Původ 2018

Soubor OPJ je nejběžnějším typem souboru, který je spojen s původem, protože se používá jako kontejner pro projekty. Soubory OPJ můžete otevřít s aplikací Origin a můžete také otevřít soubory OPJ s programem Origin Viewer, bezplatným, lehkým programem, který umožňuje zobrazit a kopírovat informace v projektech OPJ.

Otevření souboru OPJ v aplikaci Origin, vyberte Soubor → Otevřít ..., vyberte typ souboru .opj, přejděte na umístění souboru OPJ a klepněte na Otevřít.

Chcete-li soubor OPJ uložit do složky Původ, vyberte Soubor → Uložit projekt nebo Uložit Projekt As ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

POZNÁMKA: Verze Origin 2018 obsahovala aktualizovaný formát Unicode pro ukládání projektů ( .OPJU ), který obsahuje výkon výhod oproti staršímu formátu souboru Unicode OPJ.

Programy, které otevírají OPJ soubory

Typ souboru 2:OrCAD Project File

Vývojář Cadence Design Systems
Kategorie Soubory CAD
Formát Text

.OPJ druhá možnost

Soubor projektu CAD vytvořený programem OrCAD, program používaný pro návrh elektrických obvodů, známý jako desky plošných spojů (desky plošných spojů); ukládá odkazy na soubory obsažené v projektu a nastavení projektu; obvykle odkazuje alespoň na soubor .DSN design; slouží k ukládání informací o návrhu plošných spojů dohromady.

Více informací

Soubory OPJ jsou uloženy ve formátu prostého textu, ale měly by být upraveny pouze pomocí uživatelského rozhraní OrCAD namísto textového editoru.

Programy, které otevírají OPJ soubory

O OPJ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .opj a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru OrCAD Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Netušil jsem, že existují 2 programy s názvem Origin. Věděl jsem o spouštěči her Battlefield, ale o tom pro vědce a inženýry ne. Ve vašem článku jsem se dočetl vše, co je třeba vědět o souborech .opj. Nedávno jsem přestoupil z vysoké školy a na přednášce byl jeden z těchto souborů přiložen. Netušil jsem, co obsahuje a jakým programem ho otevřít. I když po otevření v něm nebyly žádné 3D grafy, vidím potenciál tohoto formátu. Jaká je plná cena programu OriginLab Origin po skončení bezplatné zkušební verze? Dozvědět se, že prohlížeč nám umožňuje pouze zobrazit obsah a zkopírovat ho, není tak skvělé, protože s ním musíme pracovat. Jaké jsou některé výhody používání souborů OPJU oproti starému formátu OPJ? Díky!