Domů : Přípony souborů : Format .pfi

.pfi soubor

Typ souboru 1:Paragon Backup Index File

Vývojář Paragon Software Group
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor PFI?

Soubor PFI je soubor záložního indexu vytvořený jedním z aplikací pro zálohování a obnovu systému Paragon. Obsahuje metadata odpovídajícího inkrementálního obrazu, který se používá k rozlišení mezi aktuálním a předchozím stavem záložního objektu. Soubory PFI jsou navrženy tak, aby pomáhaly šetřit úložný prostor pouze ukládáním rozdílů mezi stavy ukládání.

Více informací

Software Paragon slouží k vytváření záloh jednotlivých souborů nebo celých systémů. Software vytvoří počáteční úplnou zálohu a poté vytvoří přírůstkové zálohy, které ukládají pouze rozdíly mezi novým přírůstkem a předchozím přírůstkem. Rozdíly se ukládají jako metadata do souboru PFI.

POZNÁMKA: Od společnosti Backup & Obnovení 12 podporuje soubor PFI.

Programy, které otevírají PFI soubory

Typ souboru 2:PhotoFiltre Studio Image

Vývojář PhotoFiltre Studio
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.PFI druhá možnost

Soubor rastrového obrazu vytvořený programem PhotoFiltre Studio, program pro úpravy obrázků pro Windows; obsahuje grafiku nakreslenou uživatelem a podporuje více editačních vrstev v rámci stejného obrazu; používá se jako nativní formát pro ukládání softwaru.

Více informací

Soubory PFI lze uložit do několika standardních formátů bitmapy, včetně .JPG , .PNG , .TIF a .BMP .

Programy, které otevírají PFI soubory

O PFI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pfi a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PhotoFiltre Studio Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Děkuji vám za článek o příponě .pfi. Snažil jsem se zjistit, jak se mi ukládají soubory při používání softwaru PhotoFiltre Studio. Váš příspěvek mi velmi pomohl pochopit, že tento soubor mi umožňuje nejen uchovat vrstvy, ale je také nativním formátem ukládaných souborů pro tento software. Je skvělé, že umožňuje export do formátů, jako je .jpg, které jsou známější. Jsem si jistý, že tento článek ocení i další lidé jako já. Také je to skvělé čtení pro lidi, kteří používají software Paragon pro zálohování. Kdo by si pomyslel, že takový soubor může mít tak opačné využití? Vzbudil ve mně zvědavost vyzkoušet tento zálohovací balík. Každopádně oceňuji veškerý skvělý obsah!