Domů : Přípony souborů : Format ._doc

._doc soubor

Typ souboru :Renamed Microsoft Word Document

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

Co je to soubor _DOC?

Soubor _DOC je dokument aplikace Microsoft Word s příponou DOC změněn na ._doc. Je to soubor .DOC , který může obsahovat formátovaný text, obrázky, grafy, tabulky a grafy. Soubory _DOC mohou být přejmenovány na soubory "._doc" e-mailovým programem, aby se zabránilo zablokování souboru e-mailovou službou.

Více informací

Dalším důvodem, proč může být soubor _DOC vytvořen e-mailovým programem, jako je například služba Windows Live Mail, je, pokud název souboru končí znakem "." před "." v rozšíření. Například e-mailový program změní sample..doc na sample._doc. Obvykle k tomu dochází u souborů .DOCX , .XLS a .XLSX .

Soubory _DOC můžete přejmenovat změnou přípony ".doc" na ".doc". Po přejmenování souboru jej můžete otevřít jako standardní soubor DOC. Některé programy, které mohou otevřít soubory DOC, jsou Microsoft Word, Corel WordPerfect, Writer LibreOffice a Stránky Apple.

Programy, které otevírají _DOC soubory
Windows
Rename to ".doc" then open as a DOC file
Macintosh
Rename to ".doc" then open as a DOC file

O _DOC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * ._doc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Renamed Microsoft Word Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.