Domů : Přípony souborů : Format .dsn

.dsn soubor

Typ souboru 1:OrCAD Design File

Vývojář Cadence Design Systems
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to soubor DSN?

Soubor DSN je návrhový soubor PCB (deska s plošnými spoji) vytvořený programem OrCAD, který se používá k návrhu desek plošných spojů. Uloží schéma obvodu a je často jedním z několika souborů obsažených v projektu OrCAD (soubor .OPJ ). DSN soubory odkazují na "symboly", což jsou elektronické komponenty používané k vytvoření návrhu (uložené v .OLB files).

Více informací

Soubory DSN se obvykle otevírají pomocí programu OrCAD PCB Designer, protože jsou vytvořeny programem. Soubory DSN však můžete také importovat do programu Altium Designer jako schématické soubory pomocí Průvodce importem v programu.

Programy, které otevírají DSN soubory
Windows
Altium Designer
Cadence OrCAD PCB Designer

Typ souboru 2:Database Source Name File

Vývojář N/A
Kategorie Databázové soubory
Formát Text

.DSN druhá možnost

Soubor DSN je datový soubor používaný různými databázovými klientskými programy pro připojení k databázi. Popisuje vlastnosti, jako je název zdroje dat a adresář, ovladač připojení, adresa serveru, ID uživatele a heslo. Soubory DSN používají ovladače ODBC k připojení k určené databázi, například databáze SQL Server nebo Microsoft Access.

Více informací

Soubory DSN se obvykle ukládají do souborů ve formátu prostého textu. Některé klientské databázové programy však používají položky v registru systému Windows namísto souborů DSN.

Správce zdrojů dat ODBC, který je součástí systému Windows, lze použít k vytvoření souborů DSN. Naleznete jej v Ovládacích panelech systému Windows v části Nástroje pro správu nebo v nabídce Start výběrem Programy → Nástroje pro správu → Zdroje dat (ODBC).

Programy, které otevírají DSN soubory

O DSN souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dsn a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Database Source Name File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.