Domů : Přípony souborů : Format .dam

.dam soubor

Typ souboru 1:DeltaMaster Analysis Model

Vývojář Bissantz
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor DAM?

Soubor modelu vytvořený pomocí DeltaMaster, front-end pro databáze OLAP používaný především pro analýzu obchodních dat; ukládá všechna nastavení, která nemají být předefinována pro analýzu stejných dat.

Více informací

Soubory DAM obsahují především nastavení kokpitu, ale také definice dalších opatření nebo šablon analýzy, které obsahují nastavení často používaných hodnocení.

Programy, které otevírají DAM soubory

Typ souboru 2:DAME Project

Vývojář DAME
Kategorie Game Files
Formát Binary

.DAM druhá možnost

Soubor projektu vytvořený programem DAME (Deadly Alien Map Editor), bezplatný editor map 2D ve formátu Flash, který používá stroj Flixel; ukládá prostředky hry, jako jsou vrstvy, grafika sprite a cesty objektů; slouží k exportu mapy dlaždic, kterou lze použít ve hře Flash.

Více informací

Projekty DAME mohou být exportovány do souborů zdrojů mapových dlaždic pomocí programovacího jazyka Lua. Můžete například exportovat třídy .CSV , .XML nebo ActionScript 3 (AS3) pomocí skriptů Lua a exportované soubory lze načíst pomocí hry Flash. Proto vývojáři používají DAME jako zjednodušené uživatelské rozhraní pro generování herních map.

POZNÁMKA: DAM soubory jsou uloženy ve formátu XML. Grafika Sprite pro projekt je uvedena v XML značce a není uložena v souboru DAM.

Programy, které otevírají DAM soubory
Linux
DAME

O DAM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dam a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DAME Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.