Domů : Přípony souborů : Format .vro

.vro soubor

Typ souboru :DVD Video Recording Format

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor VRO?

Formát videa používaný pro streamování disků DVD v reálném čase; obsahuje skutečné audio a video nahrávky; pracuje se soubory .IFO , které sdělují přehrávači DVD, kde se nacházejí soubory VRO.

Více informací

Soubory VRO lze často převádět na standardní soubory .VOB pomocí nástrojů pro konverzi, jako je například AutoringWare DVD Integrator a AVS Video Tools VRO Converter. přípona souboru se změní na ".mpg". To však nezmění formát souboru. Pokud se soubor po změně rozšíření neotevře, měli byste jej změnit na ".vro."

Programy, které otevírají VRO soubory
Windows
CyberLink PowerDirector
VideoLAN VLC media player
MPlayer
CyberLink PowerDVD
Corel WinDVD Pro 12
Serif MoviePlus
Squared 5 MPEG Streamclip
Online Media Technologies AVS Video Editor
DRD Systems VideoReDo
MAGIX Video Pro X
NVIDIA NVDVD
CyberLink Media Suite
Linux
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Macintosh
VideoLAN VLC media player
MPlayer
MPlayerX
Macgo Mac Media Player
Squared 5 MPEG Streamclip
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O VRO souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vro a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DVD Video Recording Format, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Chtěl jsem svým sledujícím na Twitchi streamovat v reálném čase nějaké záznamy z mých DVD disků. Děkuji za váš článek o příponě souboru .vro. Nevěděl jsem, že tyto soubory pracují také se soubory .ifo pro lepší optimalizaci výkonu programů. Přesto mě pobavilo zjištění, že stačí změnit příponu na .mpg, abyste je mohli otevřít v jiném softwaru. Zároveň je super, že tuto možnost nabízí. Přál jsem si, aby více přípon umožňovalo takto mezi nimi měnit a lépe se tak přizpůsobit potřebám uživatele. Každopádně se mi podařilo otevřít soubor .vro pomocí MPlayerX a VLC. V nejbližší době vyzkouším změnu rozšíření, abych otestoval to, co navrhujete ve svém článku. Děkuji za tip!