Software : Corel : Corel AfterShot Pro

Corel AfterShot Pro

Verze
3
Platformas
Licence Commercial
Kategorie Graphics

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje populární formáty RAW, například CR2, ARW a DNG
  • Poskytuje řadu profesionálních editačních nástrojů
  • Umožňuje instalaci zásuvných modulů pro další funkce
  • Povolí zpracování tisíců obrázků v dávkách

Corel AfterShot Pro je multiplatformový editor fotografií založený na Bibble, který Corel získal a transformoval do AfterShot Pro. Poskytuje podporu pro populární obrazové formáty, jednoduché rozložení správy fotografií a různé nástroje pro úpravy.

Aplikace podporuje několik populárních formátů obrázků a fotoaparátů, včetně formátů JPEG, CR2, ARW, 3FR, DNG a NEF. AfterShot Pro vám nabízí řadu profesionálních nástrojů pro úpravu obrázků. Můžete provádět korekce objektivu, odstraňovat skvrny, chránit a propagovat své fotografie pomocí vodoznaků a obnovovat zvýraznění fotografií, abyste získali více detailů a tónů. Pokud program chybí, funkce AfterShot Pro umožňuje rozšířit jeho funkčnost prostřednictvím pluginů. Můžete vyhledávat a instalovat zdarma nebo za nákup pluginy sdílené v komunitě AfterShot. Můžete také vytvořit svůj vlastní plugin a sdílet ho s komunitou.

Editor poskytuje možnosti dávkového zpracování s ovládacími prvky a předvolbami, které umožňují rychle upravovat tisíce fotografií. Až budete hotovi, můžete ji exportovat do několika formátů včetně TIFF, kde můžete přímo exportovat do Adobe Photoshopu. Pokud jde o použitelnost AfterShot Pro, nebudete se muset starat o to, abyste byli přemoženi svým rozhraním. Aplikace nabízí jednoduché uspořádání pro správu fotografií, kde můžete uspořádat a zobrazit obrázky na jednom místě, aniž byste museli importovat své fotografie, protože poskytuje zobrazení adresáře pro navigaci k umístění fotografií.

AfterShot Pro je určen pro příležitostné a profesionální fotografy pro editaci obrázků. Poskytuje podporu pro několik populárních obrazových formátů a některé pěkné editační nástroje. Aplikace je nejatraktivnější pro ty uživatele, kteří hledají alternativu k Adobe Lightroom a její platformu pro předplatné cloudu, protože je dostupná jako jednorázový nákup a může se pochlubit výkonem pracovního postupu až 4x rychlejším než Lightroom. Je to také jeden z jediných profesionálních editorů fotografií vyvinutých jako nativní aplikace pro uživatele Linuxu. Corel AfterShot Pro je kvalitní editor obrázků, který osloví příležitostné i profesionální uživatele svým snadno použitelným rozhraním a podporou formátů RAW a nástrojů pro úpravy.

Aktualizováno: 21. března , 2018

▶ Primární přípona souboru

.jpeg – JPEG Image

▶ Použity další přípony souborů Corel AfterShot Pro 3

Podporované typy souborů
.SRF Sony RAW Image
.ARW Sony Digital Camera Image
.X3F SIGMA X3F Camera RAW File
.ORF Olympus RAW File
.CR2 Canon Raw Image File
.DNG Digital Negative Image File
.DCR Kodak RAW Image File
.PEF Pentax Electronic File
.MEF Mamiya RAW Image
.3FR Hasselblad 3F RAW Image
.K25 Kodak K25 Image
.KDC Kodak Photo-Enhancer File
.MOS Leaf Camera RAW File
.AFZPLUG AfterShot Pro Plugin Archive
.JPG JPEG Image
.CRW Canon Raw CIFF Image File
.ERF Epson RAW File
.RW2 Panasonic RAW Image
.RAF Fuji RAW Image File
.SR2 Sony RAW Image
.NEF Nikon Electronic Format RAW Image
.NRW Nikon Raw Image File
Další související formáty souborů