Domů : Přípony souborů : Format .rw2

.rw2 soubor

Typ souboru :Panasonic RAW Image

Vývojář Panasonic
Kategorie Soubory Camera Raw
Formát Binary

Co je to soubor RW2?

Fotoaparát RAW soubor vytvořený digitálním fotoaparátem Panasonic, jako například LX3 a LX5; obsahuje rastrový obrázek RAW zachycený kamerovým senzorem; V editoru obrázků lze upravit barvu, expozici a další vlastnosti.

Programy, které otevírají RW2 soubory
Windows
XnViewMP
CyberLink PowerDirector
Corel PaintShop Pro
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
CyberLink PowerDVD
CorelDRAW
Corel AfterShot Pro
FastStone Image Viewer
Adobe DNG Converter
Linux
XnViewMP
Corel AfterShot Pro
RawTherapee
Android
Adobe Photoshop Express for Android
Macintosh
XnViewMP
MacPhun ColorStrokes
Corel AfterShot Pro
Adobe DNG Converter
iOS
Adobe Photoshop Express for iOS

O RW2 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rw2 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Panasonic RAW Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Práce s různými fotoaparáty může být docela problematická. Vlastním ateliér a občas dělám focení klientům s jejich vlastními fotoaparáty. Nedávno jsem použil digitální fotoaparát Panasonic a netušil jsem, že používá jinou příponu souborů. Jsem rád, že jsem našel váš příspěvek o souborech .rw2. Je zajímavé číst, že jsou schopny ukládat nekomprimovaná data ze snímače. Většina souborů to nedokáže, takže je to příjemný doplněk! Získáte tak kvalitnější snímky, ale bude to vyžadovat více místa pro ukládání. Jsem rád, že předinstalované programy, jako je Apple Preview, tento formát podporují. Nechtěl jsem provádět další průzkum programů, které je otevírají. Všechno tu bylo! Pokračujte v dobré práci, příteli!