Domů : Přípony souborů : Format .srf

.srf soubor

Typ souboru 1:Server Response File

Vývojář Microsoft
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

Co je to soubor SRF?

Soubor používaný aplikacemi Visual Studio .NET a zpracovaný modulem ATL Server; mohou obsahovat jak statické HTML, tak skriptové tagy, které produkují dynamicky generovaný obsah, když je stránka načtena.

Více informací

Soubor "login.srf" je běžně používán zabezpečenými webovými stránkami. Zpracovává uživatelské jméno a heslo uživatele, odešle soubor cookie identifikující uživatele zpět do prohlížeče a přesměruje uživatele na zabezpečenou stránku.

Stránka SRF může být také označována jako "šablona", protože může obsahovat tagy, které může CHtmlStencil zpracovat.

Programy, které otevírají SRF soubory
Windows
Microsoft Visual Studio

Typ souboru 2:LightWave Surface File

Vývojář NewTek
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.SRF druhá možnost

Soubor 3D vzhledu vytvořený programem LightWave 3D, aplikace pro modelování a renderování; ukládá volby vybrané v okně Editor povrchů, které slouží k určení vzhledu 3D objektu; slouží pro ukládání a opakované použití předvoleb.

Více informací

Povrchové soubory ukládají informace, jako je barva, stínování, jas, jasnost, lesk a průhlednost.

Programy, které otevírají SRF soubory
Windows
NewTek LightWave 3D
Macintosh
NewTek LightWave 3D

Typ souboru 3:Sony RAW Image

Vývojář Sony
Kategorie Soubory Camera Raw
Formát Binary

.SRF třetí možnost

Formát surového obrazu uložený digitálními fotoaparáty Sony, například DSC-F828; ukládá obrazová data v nekomprimovaném formátu přesně tak, jak byla zachycena senzorem fotoaparátu; nastavení, jako je teplota barev a expozice, lze upravit po uložení snímku do počítače.

Programy, které otevírají SRF soubory
Windows
Adobe Photoshop
CyberLink PowerDirector
Corel PaintShop Pro
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
CyberLink PowerDVD
JRiver Media Center
CorelDRAW
Google Picasa
CyberLink PhotoDirector
Pholix PhotoPhilia
Corel AfterShot Pro
CyberLink Media Suite
Adobe Photoshop Elements
Linux
Corel AfterShot Pro
Macintosh
Adobe Photoshop
JRiver Media Center
Apple iPhoto
Google Picasa
Adobe Photoshop Elements 2019
CyberLink PhotoDirector
MacPhun ColorStrokes
Apple Aperture 3.5
Apple Photos
Corel AfterShot Pro
Adobe Photoshop Elements

Typ souboru 4:Samsung Smart TV Recording File

Vývojář Samsung
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.SRF čtvrtá možnost

Soubor SRF je soubor pro záznam videa vytvořený vybranými televizory Samsung Smart. Obsahuje obsah, například televizní pořad nebo film, zaznamenaný na televizoru. Soubory SRF jsou šifrovány a lze je otevřít pouze televizorem Samsung Smart TV, který je vytvořil.

Více informací

Televizory Samsung Smart TV používají někteří uživatelé jako osobní videorekordéry (PVR) pro záznam digitálního videa na jednotku USB flash. Televizory šifrují soubory SRF kvůli problémům správy digitálních práv (DRM) s cílem chránit před nelegálním sdílením zaznamenaného obsahu z televizoru.

Programy, které otevírají SRF soubory
Windows
No known program
Linux
No known program
Macintosh
No known program

Typ souboru 5:Surfer Project File

Vývojář Golden Software
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.SRF pátá možnost

Soubor projektu vytvořený Surferem, konturovací, mřížkovací a 3D mapovací program; ukládá data použitá pro generování vizualizace i samotnou vizualizaci; používají vědci a inženýři k tvorbě vizualizací pro analýzu, publikaci a prezentaci.

Více informací

POZNÁMKA: SRF soubory jsou mezi verzemi kompatibilní, ale nejsou zpětně kompatibilní.

Programy, které otevírají SRF soubory
Windows
Golden Software Surfer

Typ souboru 6:Smaart Spectrum File

Vývojář Rational Acoustics
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SRF šestá možnost

Soubor SRF je datový soubor vytvořený společností Rational Acoustics Smaart, programem používaným audio techniky a inženýry pro měření a analýzu akustiky prostředí. Obsahuje statický "snímek" měření živého spektra, který se skládá z měřicího signálu (výstup ze zařízení) a vstupního signálu použitého pro referenci. Soubory SRF také ukládají nastavení spektra, například frekvenční měřítko grafu, výšku řezu spektrografu a nastavení zobrazení RTA.

Více informací

Soubor SRF otevřený v produktu Rational Acoustics Smaart v8

Měření spektra umožňuje uživatelům analyzovat jeden nebo více vstupních kanálů. Měření se zobrazují jako graf v reálném čase. Tyto grafy lze zachytit výběrem možnosti Capture (Zachytit) nebo Capture All (Zachytit vše) v panelu Data v zobrazení „Spektrum“. Měření zachyceného spektra jsou uložena v souboru SRF.

Soubory SRF jsou ve výchozím nastavení umístěny v následujícím adresáři:

Dokumenty Smar v8 Trasy Data relace

Můžete je přesunout z tohoto umístění. Měření spektra uložená v souborech SRF, které jsou přesunuty, však již nebude zobrazena v aplikaci Smaart.

Rational Acoustics Smaart umožňuje audio technikům analyzovat zvukové systémy a diagnostikovat problémy. Používá se na různých místech, jako jsou stadiony, koncertní sály a kostely. Název programu je zkratka, která označuje systémovou akustickou analýzu v reálném čase (SMAART).

POZNÁMKA: SRF soubory byly zavedeny s verzí 8 Smaart a nahrazeny soubory REF používanými v dřívějších verzích Smaart.

Programy, které otevírají SRF soubory

Typ souboru 7:Steinberg Resource File

Vývojář Steinberg Media Technologies
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.SRF sedmá možnost

Soubor kůže používaný společností Steinberg Cubase, aplikace pro vícenásobné nahrávání; ukládá archiv bitmapových obrazů a umístění bitmap na uživatelském rozhraní Cubase; používá se ke změně vzhledu aplikace i souvisejících zásuvných modulů.

Více informací

U instalací systému Windows jsou soubory SRF obvykle uloženy v adresáři skins v instalačním adresáři aplikace Cubase. V systému Mac OS X se běžně nacházejí v adresáři Obsah / Prostředky ve svazku aplikací. SRF soubory jsou uloženy v proprietárním formátu a často mají název skin.srf.

Programy, které otevírají SRF soubory
Windows
Steinberg Cubase
Macintosh
Steinberg Cubase

O SRF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .srf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Steinberg Resource File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Děkuji za vysvětlení přípony souboru .srf. Chtěl jsem si nahrát několik filmů na svůj televizor Samsung Smart TV a zjistit, zda je mohu exportovat na USB. Protože se tyto soubory ukládají s příponou .srf, byl jsem rád, že jsem si o tom přečetl váš článek. Je škoda, že tyto soubory jsou zašifrované a nelze je exportovat. Přesto chápu, že z právních důvodů to musí být zavedeno. Bylo osvěžující se na vaší stránce také dočíst, že tuto příponu lze použít k ukládání snímků RAW z digitálních fotoaparátů Sony. Používám Canon, ale jsem si jist, že tato informace je pro majitele této značky velmi cenná. Děkuji však za údaje o televizoru Samsung!