Software : Steinberg : Steinberg Cubase

Steinberg Cubase

Verze
7
Platformas
Licence Commercial
Kategorie Audio

Software Review

Hlavní funkce

  • Působivý audio engine s 32bitovým rozlišením s plovoucí desetinnou čárkou
  • Profesionální nástroje pro míchání, například MixConsole
  • Komplexní nástroje pro úpravy, například editory klíčů a skóre
  • Velký katalog nástrojů a efektů

Steinberg Cubase je DAW, který umožňuje nahrávat, míchat a upravovat zvuk. Používá se pro různé profesionální účely, od filmových skladatelů po hudební producenty až po skladatele písní.

Steinberg vybavil Cubase mnoha působivými prvky. Audio engine Cubase poskytuje skvělý výkon s 32bitovým rozlišením s plovoucí desetinnou čárkou, vzorkovací frekvencí 192 kHz a až šesti kanály pro každou skladbu a kanál, připravený pro prostorový zvuk 5.1. Aplikace nabízí prostředí Control Room, které vám pomůže spravovat vaše audio zdroje, unikátní studiové mixy a monitorovací nastavení. Cubase vám nabízí profesionální nástroje pro mixování, jako je MixConsole, které umožňují A / B porovnání a globální obchvat všech zvukových efektů, možností vyhledávání pluginů a kanálů, dynamických příloh a odesílání pro přehlednější přehled a další.

Cubase poskytuje řadu snadno použitelných editačních nástrojů, jako jsou editory Key, Score, Drum a List. V editoru klíčů můžete zadávat, přesouvat, řezat a přenášet celé akordy nebo jednotlivé poznámky. S editorem skóre získáte profesionální notaci prostředí, které vám pomůže vytvořit rozvržení s texty, bicích poznámkami, kytarovou tabulkou a dalšími. Editor Drum vám pomůže vytvořit perfektní rytmus tím, že vám umožní vytvářet a upravovat rytmy a drážky. Editor seznamů je užitečný nástroj pro editaci MIDI, který umožňuje přístup ke každému aspektu noty MIDI, což vám ušetří drahocenný čas při práci na složitých projektech.

Steinberg Cubase je působivý DAW, který vás vybaví profesionálními nástroji pro vytvoření profesionálního zvukového zvuku. Je přizpůsoben především profesionálním uživatelům, měli byste být ochotni dát v hodinách naučit robustní sadu funkcí, pokud si koupíte aplikaci. Ale pokud jste za úkol, Steinberg Cubase se ukáže jako dobrý.

Aktualizováno: 23. května 2014

▶ Primární přípona souboru

.cpr – Cubase Project

▶ Použity další přípony souborů Steinberg Cubase 7

Podporované typy souborů
.SRF Steinberg Resource File
.ALL Cubasis Project File
.EXPRESSIONMAP Cubase Expression Map File
.VMX Cubase Mixer Settings File
.OVW Cubase WAVE Overview File
.CSH Cubase Waveform File
.DRM Cubase Drum Map File
.PEAK Steinberg Peak File
.OMF Open Media Framework File
.NPL Cubase Library File
.RX2 REX2 Audio File
Další související formáty souborů
.VST VST Audio Plugin
.FXP FX Preset File
.HSB HALion Sound Bank File
.ZPA Vielklang Audio Metadata File
.FXB FX Bank File