Domů : Přípony souborů : Format .omf

.omf soubor

Typ souboru 1:Open Media Framework File

Vývojář Avid Technology
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor OMF?

Soubor OMF je zvukový soubor, který je uložen ve standardním formátu audio / video, založený na standardním formátu výměny souborů Open Media Framework Interchange (OMFI). Může být exportován ze softwaru pro úpravu digitálního videa nebo zvukové pracovní stanice (DAW) a je běžně používán pro sdílení dat projektu mezi více aplikacemi.

Více informací

Zvukový projekt uložený ve formátu OMF může ukládat více zvukových stop, informací o hlasitosti a pánvi a odkazy na audio soubory. Ne všechna nastavení, například efekty vkládání a možnosti směrování kanálů, však nelze uložit do souboru OMF. Při otevření souboru OMF v jiné aplikaci proto nelze přenést všechna nastavení projektu a stopy.

Programy, které otevírají OMF soubory
Windows
Adobe Audition
Steinberg Cubase
Avid Pro Tools
Avid Media Composer
Avid Xpress
Cakewalk SONAR
Macintosh
Adobe Audition
Steinberg Cubase
Avid Pro Tools
Avid Media Composer
Avid Xpress
Apple Logic Pro
MOTU Digital Performer

Typ souboru 2:OMF Interchange Image File

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.OMF druhá možnost

Obrazový soubor založený na standardu OMF (Open Media Framework); Je určen pro ukládání obrazových dat ve standardizovaném formátu, který lze prohlížet na více systémech a platformách.

Programy, které otevírají OMF soubory
Windows
Equilibrium DeBabelizer
Macintosh
Equilibrium DeBabelizer

O OMF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .omf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru OMF Interchange Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. Váš popis přípony souboru .omf nemohl přijít v lepší čas, příteli. Doslova mi zachránil život, protože jsem se ho chystal smazat. Stále se snažím co nejlépe využít bezplatnou zkušební verzi Avid Media Composeru. Je velmi pravděpodobné, že si ji koupím, nicméně chci předtím poznat všechny její funkce. Mít k dispozici soubory, které lze exportovat ze softwaru pro digitální střih videa nebo z pracovní stanice pro zpracování zvuku, je sladké. Není mnoho formátů, které by zároveň měly možnost sdílení mezi více aplikacemi. A je to stále lepší! Poté, co jsem si přečetl, že mohou mít informace o panoramatu a odkazy na jiné zvukové soubory, byl jsem ochromen. Jedinou nevýhodou je, že nelze ukládat vkládané soubory. To ale neznamená, že by jeho používání bylo méně zajímavé tho! Díky.