Software : Microsoft : Microsoft PowerPoint for iOS

Microsoft PowerPoint for iOS

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje formáty PPTX a PPT
  • Poskytuje bohaté možnosti formátování včetně textových polí, fontů, obrázků, tabulek a tvarů
  • Umožňuje zobrazit poznámky reproduktorů při prezentaci
  • Synchronizuje prezentace ve všech zařízeních

Microsoft PowerPoint je prezentační aplikace pro iPhone a iPady. Prezentace aplikace PowerPoint můžete zobrazit zdarma, ale musíte se přihlásit k účtu Microsoft Office 365, abyste vytvořili nebo upravili prezentaci.

PowerPoint podporuje formáty PPTX a PPT a poskytuje možnosti podobné verzi pro stolní počítače. Mobilní aplikace poskytuje plnou podporu možností formátování včetně textových polí, fontů, tvarů a poznámek reproduktorů. Můžete také vkládat obrázky, grafy, tabulky, animace, přechody a funkce SmartArt, abyste oživili prezentaci. Při prezentaci vám aplikace PowerPoint umožňuje prohlížet si poznámky z reproduktorů a používat vestavěný laserový ukazatel, pero nebo zvýrazňovač.

Aplikace PowerPoint umožňuje přístup k prezentacím z aplikací iCloud, OneDrive, SharePoint a Dropbox. S prezentací můžete pracovat současně s ostatními uživateli a veškeré úpravy obsahu nebo formátování prezentace se projeví ve vašem počítači a mobilních zařízeních.

Aplikace PowerPoint pro systém iOS je skvělým doplňkem verze programu pro stolní počítače. Poskytuje vám mnoho stejných funkcí jako verze pro stolní počítače a synchronizuje vaši práci na všech zařízeních prostřednictvím účtu Office 365. Pokud používáte stolní verzi aplikace PowerPoint a máte zařízení se systémem iOS, ujistěte se, že chcete upravovat prezentaci v aplikaci Microsoft PowerPoint for iOS.

Aktualizováno: 16. prosince 2015

▶ Primární přípona souboru

.pptx – PowerPoint Open XML Presentation

▶ Použity další přípony souborů Microsoft PowerPoint for iOS 1

Podporované typy souborů
.JPG JPEG Image
.PPT PowerPoint Presentation
.PNG Portable Network Graphic
Další související formáty souborů
.JPEG JPEG Image