Software : Microsoft : Microsoft PowerPoint for Android

Microsoft PowerPoint for Android

Software Review

Hlavní funkce

  • Podporuje formáty PPTX a PPT
  • Poskytuje bohaté šablony
  • Umožňuje vkládat obrázky, tabulky, textová pole a grafy
  • Poskytuje nástroje, které vám pomohou při prezentaci

Microsoft PowerPoint je aplikace sloužící k prohlížení, vytváření a úpravám prezentací na zařízeních Android. Chcete-li vytvořit nebo upravit prezentaci, musíte se přihlásit k účtu Microsoft Office 365, jinak můžete zobrazit pouze prezentace aplikace PowerPoint.

Aplikace podporuje formáty PPTX a PPT a nabízí známé rozložení a možnosti jako verze pro stolní počítače. Můžete začít s jednou ze šablon aplikace PowerPoint nebo od nuly. Aplikace umožňuje vkládání tabulek, textových polí, obrázků a grafů a umožňuje přidávat do prezentace prezentaci s různými typy písma, animací, přechodů a funkce SmartArt.

Prezentaci můžete sdílet s ostatními uživateli. e-mailem hypertextový odkaz nebo přílohu. Aplikace PowerPoint také umožňuje přístup k prezentacím z aplikací OneDrive, Disk Google, SharePoint a Dropbox.

Aplikace PowerPoint for Android nabízí mnoho stejných funkcí jako verze pro stolní počítače a umožňuje snadno sdílet prezentace s ostatními. Pokud máte stolní verzi aplikace PowerPoint a chcete pracovat ze zařízení se systémem Android, měli byste použít aplikaci Microsoft PowerPoint pro Android.

Aktualizováno: 16. prosince 2015

▶ Primární přípona souboru

.pptx – PowerPoint Open XML Presentation

▶ Použity další přípony souborů Microsoft PowerPoint for Android 1

Podporované typy souborů
.JPG JPEG Image
.PPT PowerPoint Presentation
.PNG Portable Network Graphic
Další související formáty souborů
.JPEG JPEG Image