Software : GoodiWare : Good.iWare GoodReader for iOS

Good.iWare GoodReader for iOS

Software Review

Hlavní funkce

  • Zobrazení formátů PDF, TXT, HTML a Office Open XML
  • Zvýrazněte text a nakreslete čáry a tvary od ruky ve formátu PDF
  • Přidání, přeskupení, otočení a odstranění stránek v souborech PDF
  • Zkopírujte, přejmenujte a přesuňte soubory a složky

Good.iWare GoodReader je aplikace pro čtení i anotování souborů PDF, Office XML, TXT a HTML. Používá se také jako správce souborů.

GoodReader umožňuje prohlížet formáty PDF, TXT, HTML a Office Open XML. Jeho primární schopnosti se točí kolem práce s PDF formátem. Můžete použít anotace PDF, například zvýraznění textu, vytváření poznámek s popisky a kreslení čar a tvarů od ruky. GoodReader umožňuje přidávat, přeskupovat, otáčet, mazat a odesílat jednotlivé stránky PDF nebo rozdělit a sloučit soubory. Dokumenty PDF můžete také rychle a bezpečně podepisovat.

Kromě funkce PDF umožňuje aplikace spravovat velké množství souborů, které zahrnují kopírování, přejmenování, přesun, zipování a rozbalování souborů a složek. Můžete dokonce prohlížet obrázky, poslouchat zvuk a sledovat video. GoodReader poskytuje přístup k serverům a schopnost ukládat a přenášet soubory přes Dropbox, Disk Google, OneDrive, FTP a SFTP.

GoodReader je užitečný nástroj pro uživatele iOS, kteří pracují se soubory PDF, protože přichází s výkonnými Prohlížení PDF a možnosti anotování. Podporuje také formáty Office XML, TXT a HTML a je užitečným nástrojem pro správu souborů. Pokud hledáte aplikaci, která vám pomůže spravovat soubory v zařízení se systémem iOS, která přichází s užitečnými funkcemi PDF, Good.iWare GoodReader je kvalitní volba za dostupnou cenu.

Aktualizováno: 18. října 2016

▶ Primární přípona souboru

.pdf – Portable Document Format File

▶ Použity další přípony souborů Good.iWare GoodReader for iOS 4

Podporované typy souborů
.XLSX Microsoft Excel Open XML Spreadsheet
.TXT Plain Text File
.HTML Hypertext Markup Language File
.MP3 MP3 Audio File
.JPG JPEG Image
.PPTX PowerPoint Open XML Presentation
.DOCX Microsoft Word Open XML Document
Další související formáty souborů