Software : Apple : Apple Keynote

Apple Keynote

Software Review

Hlavní funkce

  • Otevřít '08 a '06 Prezentace klíčových poznámek a formát PPTX
  • Vložit fotografie a video a vložit vysoce kvalitní přechody
  • Prezentujte data v sloupcových, koláčových, rozptylových a sloupcových grafech
  • Sdílení prezentací chráněných heslem prostřednictvím odkazu iCloud

Apple Keynote je aplikace OS X, která se používá k vytváření prezentací. Je to jedna ze tří produktových aplikací společnosti Apple spolu se stránkami a čísly. Program je také dostupný pro iOS a lze k němu přistupovat pomocí prohlížeče na počítačích Mac nebo PC prostřednictvím iCloud.

Keynote podporuje prezentace Keynote '08 a '06 a umožňuje import a export sady Office Open XML .PPTX format. Aplikace umožňuje upustit fotografie nebo video, přidávat odrazy a rámečky obrázků k obrázkům a vkládat vysoce kvalitní přechody na snímky. Keynote vám umožňuje prezentovat data různými způsoby, ať už ve sloupcích, rozptýlených, barových, koláčových a bublinových grafech. Do grafů můžete také přidat animaci.

Software umožňuje sdílet prezentaci přímo z aplikace prostřednictvím služby Mail, Zprávy, AirDrop, YouTube, Facebook, Fotografie, Dropbox a Gmail. Prezentace chráněné heslem můžete také sdílet prostřednictvím odkazu iCloud a prohlížet sdílené prezentace v prohlížečích iOS a Android.

Keynote je aplikace určená uživatelům, kteří chtějí prezentovat své nápady a data publiku. Aplikace vám nabízí řadu kreativních nástrojů a efektů, stejně jako podporu formátu PPTX. Keynote je užitečná aplikace, která umožňuje uživatelům OS X, kteří nechtějí používat aplikaci PowerPoint pro Mac, vytvořit poutavé prezentace.

Aktualizováno: 6. ledna 2017

▶ Primární přípona souboru

.key – Keynote Presentation

▶ Použity další přípony souborů Apple Keynote 7

Podporované typy souborů
.KEY-TEF Keynote iCloud Presentation
.KTH Keynote Theme
.IWA iWork Archive File
.PPS PowerPoint Slide Show
.CWK ClarisWorks Document
.JPG JPEG Image
.PPTX PowerPoint Open XML Presentation
.PPT PowerPoint Presentation
.APXL Keynote Presentation Data File
Další související formáty souborů