Domů : Přípony souborů : Format .pps

.pps soubor

Typ souboru :PowerPoint Slide Show

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PPS?

Soubor PPS představuje prezentaci vytvořenou programem Microsoft PowerPoint, populárním programem, který je součástí sady Microsoft Office pro vytváření prezentací. Je uložen jako dokončená prezentace, kterou lze zobrazit v aplikaci PowerPoint, OpenOffice a několika dalších prezentačních programech. Soubory PPS nelze upravovat jako soubory .PPT .

Více informací

Soubor PPS otevřený v aplikaci Microsoft PowerPoint 2016

Pokud používáte aplikaci PowerPoint 97 až 2003, s největší pravděpodobností narazíte na soubor PPS nebo práci s někým, kdo tyto verze softwaru používá. Pokud používáte aplikaci PowerPoint 2007 nebo novější a uložíte prezentaci jako soubor prezentace, uloží se ve formátu OpenXML s příponou .PPSX . Ačkoli PowerPoint 2007 nebo novější používá soubor PPSX, můžete jej stále použít k otevření souboru PPS.

Soubory PPS jsou podobné populárnějším souborům PPT. Však při otevření souboru PPT v aplikaci PowerPoint se automaticky otevře v režimu úprav a při otevření souboru PPS se automaticky otevře v režimu prezentace v aplikaci PowerPoint.

Programy, které otevírají PPS soubory
Windows
Ability Office
Microsoft PowerPoint 2016
Microsoft PowerPoint
Android
MobiSystems OfficeSuite Pro
Macintosh
Microsoft PowerPoint for Mac
Apple Keynote
iOS
MobiSystems OfficeSuite Pro

O PPS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pps a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PowerPoint Slide Show, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím tě, příteli. Včera jsem měl možnost přečíst si Váš příspěvek o příponě souboru .pps. V naší počítačové třídě jsme si nedávno stáhli několik souborů v tomto formátu. Hned jsem usoudil, že nějak souvisejí se soubory PPT. Děkuji, že jste se podělil o to, že se od nich liší tím, že soubory PPS se otevírají jako prezentace. Je opravdu legrační vidět, že moje škola stále používá tuto starou verzi PowerPointu. Počítače, které měli v budově, jsou skutečně staré, ale měli by alespoň aktualizovat licenci lol. Pokusím se je o tom přesvědčit, všechno by to usnadnilo haha. Díky za to, že jsi ukázal i seznam dalších programů, které je podporují. Ahoj!