Domů : Přípony souborů : Format .ppsx

.ppsx soubor

Typ souboru :PowerPoint Open XML Slide Show

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

Co je to soubor PPSX?

Soubor PPSX je prezentace vytvořená aplikací Microsoft PowerPoint nebo jiným prezentačním programem, například OpenOffice Impress nebo SoftOffice Presentations. Obsahuje hotovou kolekci snímků, které se používají pro přehrávání prezentace.

Více informací

Soubor PPSX otevřený v aplikaci Microsoft PowerPoint 2016

Po uložení nelze soubory PPSX upravovat a lze je prohlížet. Proto jsou užitečné pro odesílání hotových prezentací uživatelům, kteří potřebují pouze zobrazit prezentaci namísto úpravy.

Soubory PPSX se ukládají ve formátu Open XML, který byl zaveden v aplikaci Microsoft Office 2007. Mohou Otevřete aplikaci PowerPoint 2007 nebo novější nebo starší verze aplikace PowerPoint s nainstalovanou komponentou Open XML.

POZNÁMKA: Přestože OpenOffice.org nativně neotevře soubory PPSX, můžete je stále otevřít v softwaru výběrem možnosti "Microsoft PowerPoint 2007 XML" ze seznamu podporovaných formátů souborů.

Programy, které otevírají PPSX soubory
Windows
Ability Office
Kingsoft Presentation
Microsoft PowerPoint 2016
IMSI TurboPDF
Microsoft PowerPoint
Android
Google Drive for Android
MobiSystems OfficeSuite Pro
Macintosh
Microsoft PowerPoint for Mac
Microsoft Office Open XML File Format Converter
iOS
Google Drive for iOS
MobiSystems OfficeSuite Pro

O PPSX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ppsx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PowerPoint Open XML Slide Show, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Jaká zábavná přípona je .ppsx! Jak funguje automatické přehrávání prezentací? Vygooglil jsem si její použití kvůli tomu, že je vyžadována pro závěrečný projekt mé hodiny chemie. Přesto mě nikdy nenapadlo, že je to tak důležitá přípona pro mnoho softwaru! Děkuji vám také za poskytnutí úplného návodu, jak tento typ souboru vytvořit. Po dokončení své prezentace jsem udělal přesně to, co jste mi doporučil, a mohl jsem svůj PowerPoint uložit jako .ppsx. Jen by mě zajímalo, zda existuje způsob, jak soubor .ppsx převést na běžný soubor .pptx? Bylo by to užitečné, pokud by bylo třeba provést nějakou opravu. Každopádně oceňuji všechny tipy. Díky za váš čas a skvělý článek