Domů : Přípony souborů : .ppsx Soubor

.ppsx Přípona souboru

Typ souboruPowerPoint Open XML Slide Show

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

.PPSX číslo volby

Soubor PPSX je prezentace vytvořená aplikací Microsoft PowerPoint nebo jiným prezentačním programem, například OpenOffice Impress nebo SoftOffice Presentations. Obsahuje hotovou kolekci snímků, které se používají pro přehrávání prezentace.

Více informací

Soubor PPSX otevřený v aplikaci Microsoft PowerPoint 2016

Po uložení nelze soubory PPSX upravovat a lze je prohlížet. Proto jsou užitečné pro odesílání hotových prezentací uživatelům, kteří potřebují pouze zobrazit prezentaci namísto úpravy.

Soubory PPSX se ukládají ve formátu Open XML, který byl zaveden v aplikaci Microsoft Office 2007. Mohou Otevřete aplikaci PowerPoint 2007 nebo novější nebo starší verze aplikace PowerPoint s nainstalovanou komponentou Open XML.

POZNÁMKA: Přestože OpenOffice.org nativně neotevře soubory PPSX, můžete je stále otevřít v softwaru výběrem možnosti "Microsoft PowerPoint 2007 XML" ze seznamu podporovaných formátů souborů.

Programy, které otevírají PPSX soubory
Windows
Ability Office
Kingsoft Presentation
Microsoft PowerPoint 2016
IMSI TurboPDF
Microsoft PowerPoint
Android
Google Drive for Android
MobiSystems OfficeSuite Pro
Macintosh
Microsoft PowerPoint for Mac
Microsoft Office Open XML File Format Converter
iOS
Google Drive for iOS
MobiSystems OfficeSuite Pro

O PPSX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ppsx a jak ji otevřít.

Typ souboru PowerPoint Open XML Slide Show, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře