Software : Swiftpage : Swiftpage Act!

Swiftpage Act!

Verze
17
Platforma
Licence Commercial

Software Review

Hlavní funkce

  • Spravuje kontakty, zákazníky, kalendáře a aktivity
  • Automatizuje proces prodeje
  • Organizuje poznámky a historii klientů
  • Poskytuje e-mail a sociální marketing
  • Integruje se službou Gmail, Dropbox a Outlook

Zákon Swiftpage! je nástroj pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) pro Windows. Je navržen tak, aby pomohl jednotlivcům, prodejním týmům a malým podnikům učinit uvážlivá rozhodnutí, připravit se na interakci a zvýšit produktivitu. To bylo dříve známé jako Sage ACT, ale změnil na zákon! v roce 2013.

Zákon! poskytuje řadu nástrojů, které vám pomohou zvýšit produktivitu při interakci se zákazníky. Aplikace umožňuje spravovat kontakty, zákazníky, kalendáře, aktivity a potenciální příležitosti. Pro zjednodušení komunikace je software integrován s oblíbenými aplikacemi, jako jsou Gmail, Kontakty Google, Dropbox a Microsoft Word, Excel a Outlook. Akt! nejenže vám pomáhá spravovat zákazníky, ale také automatizuje prodejní proces, pomáhá organizovat poznámky a historii klientů a poskytuje e-mailový marketing a sociální integraci.

Pro další cenový zákon! poskytuje zákon! Cloud Essentials, který vám umožní konsolidovat kontakty, poznámky, aktivity a historii v jeho cloudu. Služba vám také umožňuje spojit se s potenciálními zákazníky z jednoho místa, které je přístupné kdekoli z různých zařízení.

Zákon! je populární softwarový nástroj pro správu vztahů se zákazníky a pomáhá zefektivnit celý proces prodeje. Poskytuje užitečné funkce pro správu a integruje se s populárními aplikacemi, které již používáte, například Gmail, Outlook a Word. A i když to nemusí být nejrobustnější služba CRM, Swiftpage Act! stále zbývá úder za jeho cenu.

Aktualizováno: 9. července 2015

▶ Primární přípona souboru

.adf – ACT! Data File

▶ Použity další přípony souborů Swiftpage Act! 17

Podporované typy souborů
.ADT ACT! Document Template
.ALF ACT! Lookup File
.DBF Database File
.DBT Database Text File
.IML ACT! Internet Mail Message
.IMA Sage ACT! Email Message
.PAD ACT! Database Pointer File
.WPA ACT! Word Processing Document
Další související formáty souborů
.BAK ACT! Backup File
.WPD ACT! 2 Word Processing Document
.DET Sage ACT! 5 Email Message