Domů : Přípony souborů : .ima Soubor

.ima Přípona souboru

Typ souboru1Disk Image

Vývojář N/A
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

Co je to IMA soubor?

Soubor IMA obsahuje obraz disku diskety, pevného disku, disku CD nebo virtuálního pevného disku (VHD). Ukládá obraz disku jako surové, neformátované binární data, která mohou být připojena různými programy pro správu disků, například WinImage, Nero, UltraISO a MagicISO, aby mohla být čitelná počítačem.

Více informací

Soubory IMA jsou obvykle vytvořeny programem WinImage, což je sada pro zobrazování disků používaná k zápisu, čtení a úpravám diskových obrazů. Uživatelé WinImage mohou vytvořit soubor IMA pro ukládání více typů diskových obrazů, ale nejčastěji vytvářejí soubor IMA pro ukládání obrazu disku diskety o velikosti 1,44 MB 3,5 ".

Uživatelé mohou komprimovat soubory IMA pomocí WinImage in Komprimované IMA soubory jsou vytvořeny jako .IMZ soubory WinImage.

Programy, které otevírají IMA soubory
Windows
Nero
MagicISO
EZB Systems UltraISO
WinImage

Typ souboru2Sage ACT! Email Message

Vývojář Sage
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.IMA číslo volby 2

E-mailová zpráva kompatibilní s HTML uložená pomocí ACT !, aplikace pro správu kontaktů; může obsahovat e-mailovou zprávu ve formátu prostého textu nebo e-mailovou zprávu ve formátu HTML a může také obsahovat jednu nebo více příloh.

Více informací

Formát IMA byl zaveden s ACT! 6.0.3 nahradit předchozí e-mailový formát .DET . Na rozdíl od souborů DET mohou soubory IMA obsahovat více příloh v jediném souboru. Soubory IMA navíc obsahují standardní HTML kód, který lze zobrazit ve webovém prohlížeči.

POZNÁMKA: Sage ACT! se stal zákonem Swiftpage! v roce 2013.

Programy, které otevírají IMA soubory
Windows
Swiftpage Act!

O IMA soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ima a jak ji otevřít.

Typ souboru Sage ACT! Email Message, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře