Software : SoftMaker : SoftMaker Office TextMaker Mobile

SoftMaker Office TextMaker Mobile

Verze
2012.7
Platforma
Licence Freeware

Software Review

Hlavní funkce

  • Podpora dokumentů DOCX a DOC
  • Možnosti formátování znaků a odstavců
  • Vložení obrázku z fotoaparátu nebo galerie obrázků zařízení
  • Export do formátu PDF

Kancelář SoftMaker: TextMaker Mobile je verze Android programu DesktopMaker, který je součástí sady SoftMaker Office. Používá se především k úpravě a ukládání dat ze souborů aplikace Word.

Kancelář: Služba TextMaker Mobile podporuje soubory DOCX a DOC bez ztráty obsahu nebo formátování. Aplikace umožňuje upravovat dokument a zároveň poskytovat kontrolu pravopisu v reálném čase, různé možnosti formátování znaků a odstavců a vkládání obrázků z fotogalerie zařízení a vestavěné kamery. Mezi další významné funkce patří možnost vkládat a upravovat poznámky pod čarou a poznámkami, pracovat se sledovanými změnami a komentáři a prohlížet dokumenty v režimu tisku nebo v režimu konceptu.

Kancelář: Nástroj TextMaker Mobile je užitečný nástroj pro práci s Soubory DOCX a DOC v zařízení se systémem Android a poskytují mnoho stejné funkce jako verze aplikace TextMaker pro stolní počítače. Zatímco verze aplikace Word je lepší, Office SoftMaker Office: TextMaker Mobile je příjemnou alternativou, zejména pokud již používáte verzi pro stolní počítače.

Aktualizováno: 3. dubna 2018

▶ Primární přípona souboru

.tmdx – TextMaker Document

▶ Použity další přípony souborů SoftMaker Office TextMaker Mobile 2012.7

Podporované typy souborů
.DOCX Microsoft Word Open XML Document
.TMD TextMaker Document
Další související formáty souborů
.DOC Microsoft Word Document