Domů : Přípony souborů : Format .tmd

.tmd soubor

Typ souboru 1:TextMaker Document

Vývojář SoftMaker Software
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

Co je to soubor TMD?

Dokument vytvořený aplikací TextMaker, textovou aplikací, která je součástí sady SoftMaker Office; podporuje text, obrázky, nakreslené objekty a vlastnosti formátování stránek; slouží k ukládání autorizovaných dokumentů.

Více informací

Soubory TMD byly nahrazeny soubory .TMDX .

Programy, které otevírají TMD soubory
Windows
Ability Office
Android
SoftMaker Office TextMaker Mobile

Typ souboru 2:MySQL Temporary Database File

Vývojář Oracle
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

.TMD druhá možnost

Intermediální databázový soubor vytvořený MySQL, open source relačním databázovým programem; obsahuje informace, které pomáhají MySQL kompletní obnovu databází nebo procesy konverze; vytvořené v databázovém adresáři, kde jsou umístěny soubory .MYI , .MYD a .FRM .

Více informací

Soubory TMD lze vytvořit při spuštění příkazu myisampack MySQL. Pokud je proces ukončen před dokončením, dočasné soubory TMD nemusí být odstraněny. Soubory TMD mohou být také vytvořeny jinými databázovými operacemi MySQL.

Programy, které otevírají TMD soubory
Windows
MySQL
Linux
MySQL
Macintosh
MySQL

Typ souboru 3:PlayStation Game Model File

Vývojář N/A
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.TMD třetí možnost

3D model používaný některými hrami pro konzolové systémy PlayStation; uloží geometrii (vrcholy a tvary) pro trojrozměrný obraz; používá se pro herní postavy, scenérie, monstra a další herní objekty.

Více informací

Příklad hry PlayStation, která používá soubory TMD, je Jurassic Park: Operation Genesis. Některé soubory TMD lze prohlížet pomocí MilkShape 3D, ale bez zbarvení.

Programy, které otevírají TMD soubory

Typ souboru 4:Nintendo Title Metadata File

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát N/A

.TMD čtvrtá možnost

Soubor TMD obsahuje metadata názvu, která slouží k ověření integrity a spuštění her Nintedo 3DS, Wii a WiiU. Ukládá metadata o souboru, který obsahuje skutečná data hry, jako je soubor APP, 3DS nebo CIA, a odkazuje se na dešifrování a ověření obsahu datového souboru hry ke spuštění hry. Soubory TMD jsou obvykle distribuovány pomocí serverů Nintendo Update Servers (NUS).

Více informací

Soubory TMD mohou ukládat různá metadata v závislosti na konzole, ve které je hra spuštěna. Například soubor TMD pro hru WiiU obsahuje požadovanou verzi WiiUOS, zatímco soubor TMD pro hru 3DS tuto informaci nebude obsahovat.

Většina hráčů 3DS, Wii a WiiU se nestihne setkat se souborem TMD, protože na něj odkazuje konzola Nintendo na pozadí při spuštění hry. Nicméně hráči, kteří chtějí emulovat hru na svých počítačích, budou s největší pravděpodobností vidět soubor TMD (spolu se souborem TIK a CERT) doprovázející hlavní soubor dat hry.

Programy, které otevírají TMD soubory
Linux
Citra

O TMD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tmd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Nintendo Title Metadata File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Jsem čtenářem vašeho příspěvku o příponě souboru .tmd. Solidní práce, kamaráde! Dokonale jsem pochopil vše, co tam bylo napsáno. Jen mě trochu vyděsilo, když jsem se snažil najít správnou asociaci k mému souboru, protože jsou čtyři! Po dalším procházení jsem našel odpověď na všechny své otázky. Jako malý tým herních vývojářů pracujeme na starých hrách pro PS3. Vaše informace o souboru mi vyčistily hlavu. Netušil jsem, že soubory .tmd ukládají 3D modely včetně jejich vrcholů a tvarů. Možná by bylo skvělé zahrnout větší seznam her, které je obsahují, a také nějaké obrázky, které je zobrazují. A návod, jak nainstalovat chUmbaLum, by pomohl mnoha uživatelům, jako jsem já! Děkuji vám za všechno!