Domů : Přípony souborů : Format .frm

.frm soubor

Typ souboru 1:Form File

Vývojář N/A
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor FRM?

Formulář vytvořený různými programy; slouží k definování polí v tabulkách; mohou také ukládat databázová data v závislosti na formátu.

Programy, které otevírají FRM soubory
Windows
Adobe FrameMaker
Corel WordPerfect
DataCAD

Typ souboru 2:Visual Basic Text Form

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.FRM druhá možnost

Ukládá textové informace pro formulář jazyka; slouží k ukládání formulářů vytvořených v projektu Visual Basic během vývoje programu.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru 3:MySQL Database Format File

Vývojář MySQL
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

.FRM třetí možnost

Obsahuje informace o formátování nebo údaje o struktuře databáze MySQL; určuje tabulky uložené v databázi a definuje pole a strukturu každé tabulky.

Více informací

Soubory FRM jsou uloženy spolu se souborem .MYD , který obsahuje aktuální data uložená v databázi. Oba soubory jsou nezbytné pro rozpoznání databáze MySQL. Pokud databáze MySQL používá tabulky MyISAM, použije se i soubor .MYI .

Programy, které otevírají FRM soubory
Windows
MySQL
Aryson MySQL Database Repair
Linux
MySQL
Macintosh
MySQL

Typ souboru 4:ADL Form

Vývojář ADL Software
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.FRM čtvrtá možnost

Formát dat používaný realitními agenty pro vytváření, ukládání a tisk smluv; vyvinuta australskou softwarovou společností.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru 5:Fallout Graphics File

Vývojář Bethesda Softworks
Kategorie Game Files
Formát N/A

.FRM pátá možnost

Grafický soubor používaný programem Fallout 1 & 2, série hraní videoher umístěná v postapokalyptickém světě; ukládá jeden nebo více obrazových rámců odkazovaných na hratelnost; zahrnuje animace zvířete, hlavy mluvící postavy, objekty mapy, pozadí dialogu a komponenty pro rozhraní Pip-Boy.

Více informací

Rámeček obrázku, který je obsažen v souboru FRM, je neroztištěný 256barevný obrázek. Každý snímek má odpovídající soubor palety .PAL , který poskytuje barvu pro obrázek nebo animaci.

Tři počáteční znaky ve hře jsou přednastaveny a každý znak má odpovídající FRM, .GCD a .BIO file. Tyto soubory jsou umístěny ve složce "premade".

POZNÁMKA: Fallout 1 a 2 byly původně vyvinuty společností Interplay a Black Isle Studios, ale práva získala společnost Bethesda Softworks.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru 6:AccountEdge Form

Vývojář Acclivity Group
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.FRM šestá možnost

Formulář vytvořený aplikací AccountEdge Pro, podnikovou účetní aplikací; obsahuje data v přizpůsobeném rozvržení pro šeky, výplaty, účtenky, oznámení o platbách, faktury, výpisy, objednávky, výplaty, výplatní pásky, poštovní štítky a daňové formuláře.

Více informací

Chcete-li zobrazit formuláře, vyberte Nastavení → Upravit formuláře a vyberte formulář, který chcete zobrazit. Chcete-li přizpůsobit formuláře z okna zobrazení, vyberte možnost "Upravit", proveďte úpravy, vyberte možnost "Uložit formulář" nebo "Uložit formulář jako", název formuláře a klepněte na tlačítko OK. Vlastní formulář bude uložen ve složce Vlastní formuláře.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru 7:Painter Frame Stack File

Vývojář Corel
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.FRM sedmá možnost

Stoh rámců vytvořený aplikací Corel Painter, aplikací pro digitální obraz; ukládá sérii snímků, včetně šířky, výšky, rozlišení a hloubky barev rámců; slouží k tvorbě animací obrazů.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor FRM, vyberte Soubor → Nový ... a vyberte možnost „Film s“. Objeví se plovoucí paleta Frame Stacks, která může být použita pro navigaci mezi snímky a pro náhled animace.

Soubory FRM lze exportovat do filmů QuickTime ( .MOV files) a animovaných .GIF files.

Programy, které otevírají FRM soubory
Windows
Corel Painter
Macintosh
Corel Painter

O FRM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .frm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Painter Frame Stack File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.