Domů : Přípony souborů : .frm Soubor

.frm Přípona souboru

Typ souboru1Form File

Vývojář N/A
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to FRM soubor?

Formulář vytvořený různými programy; slouží k definování polí v tabulkách; mohou také ukládat databázová data v závislosti na formátu.

Programy, které otevírají FRM soubory
Windows
Adobe FrameMaker
Corel WordPerfect
DataCAD

Typ souboru2Visual Basic Text Form

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.FRM číslo volby 2

Ukládá textové informace pro formulář jazyka; slouží k ukládání formulářů vytvořených v projektu Visual Basic během vývoje programu.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru3MySQL Database Format File

Vývojář MySQL
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

.FRM číslo volby 3

Obsahuje informace o formátování nebo údaje o struktuře databáze MySQL; určuje tabulky uložené v databázi a definuje pole a strukturu každé tabulky.

Více informací

Soubory FRM jsou uloženy spolu se souborem .MYD , který obsahuje aktuální data uložená v databázi. Oba soubory jsou nezbytné pro rozpoznání databáze MySQL. Pokud databáze MySQL používá tabulky MyISAM, použije se i soubor .MYI .

Programy, které otevírají FRM soubory
Windows
MySQL
Aryson MySQL Database Repair
Linux
MySQL
Macintosh
MySQL

Typ souboru4ADL Form

Vývojář ADL Software
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.FRM číslo volby 4

Formát dat používaný realitními agenty pro vytváření, ukládání a tisk smluv; vyvinuta australskou softwarovou společností.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru5Fallout Graphics File

Vývojář Bethesda Softworks
Kategorie Game Files
Formát N/A

.FRM číslo volby 5

Grafický soubor používaný programem Fallout 1 & 2, série hraní videoher umístěná v postapokalyptickém světě; ukládá jeden nebo více obrazových rámců odkazovaných na hratelnost; zahrnuje animace zvířete, hlavy mluvící postavy, objekty mapy, pozadí dialogu a komponenty pro rozhraní Pip-Boy.

Více informací

Rámeček obrázku, který je obsažen v souboru FRM, je neroztištěný 256barevný obrázek. Každý snímek má odpovídající soubor palety .PAL , který poskytuje barvu pro obrázek nebo animaci.

Tři počáteční znaky ve hře jsou přednastaveny a každý znak má odpovídající FRM, .GCD a .BIO file. Tyto soubory jsou umístěny ve složce "premade".

POZNÁMKA: Fallout 1 a 2 byly původně vyvinuty společností Interplay a Black Isle Studios, ale práva získala společnost Bethesda Softworks.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru6AccountEdge Form

Vývojář Acclivity Group
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.FRM číslo volby 6

Formulář vytvořený aplikací AccountEdge Pro, podnikovou účetní aplikací; obsahuje data v přizpůsobeném rozvržení pro šeky, výplaty, účtenky, oznámení o platbách, faktury, výpisy, objednávky, výplaty, výplatní pásky, poštovní štítky a daňové formuláře.

Více informací

Chcete-li zobrazit formuláře, vyberte Nastavení → Upravit formuláře a vyberte formulář, který chcete zobrazit. Chcete-li přizpůsobit formuláře z okna zobrazení, vyberte možnost "Upravit", proveďte úpravy, vyberte možnost "Uložit formulář" nebo "Uložit formulář jako", název formuláře a klepněte na tlačítko OK. Vlastní formulář bude uložen ve složce Vlastní formuláře.

Programy, které otevírají FRM soubory

Typ souboru7Painter Frame Stack File

Vývojář Corel
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.FRM číslo volby 7

Stoh rámců vytvořený aplikací Corel Painter, aplikací pro digitální obraz; ukládá sérii snímků, včetně šířky, výšky, rozlišení a hloubky barev rámců; slouží k tvorbě animací obrazů.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor FRM, vyberte Soubor → Nový ... a vyberte možnost „Film s“. Objeví se plovoucí paleta Frame Stacks, která může být použita pro navigaci mezi snímky a pro náhled animace.

Soubory FRM lze exportovat do filmů QuickTime ( .MOV files) a animovaných .GIF files.

Programy, které otevírají FRM soubory
Windows
Corel Painter
Macintosh
Corel Painter

O FRM soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .frm a jak ji otevřít.

Typ souboru Painter Frame Stack File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře