Domů : Přípony souborů : Format .pal

.pal soubor

Typ souboru 1:NES Emulator Color Palette File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor PAL?

Soubor PAL obsahuje barevnou paletu používanou různými emulátory systému Nintendo Entertainment System (NES). Ukládá informace o intenzitě červené, zelené a modré barvy pro výstup emulovaných her.

Více informací

Soubory PAL se používají k emulaci PPU NES, což je čip, který vysílá RGB video ze systému na obrazovku. Soubor PAL obvykle ukládá 64 3bajtových RGB položek, protože existuje 64 barevných hodnot NES.

Programy, které otevírají PAL soubory
Windows
Nestopia
Linux
Nestopia
Macintosh
Nestopia

Typ souboru 2:Painter Custom Palettes File

Vývojář Corel
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.PAL druhá možnost

Soubor nastavení vytvořený Corel Painterem, aplikací pro digitální umění; uloží rozložení palet pracovního prostoru, například palety Mixer, Vrstvy, Barva a Navigátor; umožňuje umělcům přizpůsobit rozvržení obrazovky pro různé potřeby malby.

Více informací

Vlastní palety lze uložit výběrem Okna → Uspořádat palety → Uložit rozvržení .... Lze je načíst výběrem Okna → Uspořádat palety a výběrem vlastní palety z nabídky. Výchozí nastavení se nazývá "Výchozí".

Poznámka: Soubory PAL nejsou uživatelem uloženy ručně. Místo toho Corel Painter používá soubory PAL, aby umožnil uživateli načíst a uložit uspořádání palet prostřednictvím uživatelského rozhraní.

Programy, které otevírají PAL soubory
Windows
Corel Painter
Macintosh
Corel Painter

Typ souboru 3:Dr. Halo Color Palette File

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.PAL třetí možnost

Paleta barev používaných bitmapovými obrazy Dr. Halo (soubory .CUT ); určuje maximální přípustné hodnoty červené, zelené a modré barvy; obsahuje také paletu barev, která ukládá hodnoty RGB na stupnici 0-255; slouží ke změně barev obrazu bez nutnosti překódování obrazu CUT.

Programy, které otevírají PAL soubory
Windows
XnViewMP
CADSoftTools ABViewer
Dr. Halo III
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

O PAL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pal a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Dr. Halo Color Palette File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Jsem uživatel programu Corel Painter a opravdu jsem se snažil vytvořit specifické rozvržení své pracovní plochy. Protože měním počítač, chtěl jsem zjistit, zda existuje způsob, jak toto rozvržení uložit a importovat do jiného systému. Váš článek mi opravdu pomohl! Nevěděl jsem, že existuje způsob, jak toto nastavení uložit a znovu importovat. Osvěžující bylo také přečíst si více o rozšíření! Bylo zábavné vědět, že i emulátory NES ukládají své palety do tohoto typu souboru. Zajímalo by mě, kdo jako první použil toto rozšíření pro ukládání tohoto typu kreativních dat... Každopádně vám moc děkuji za tak skvělý článek! Zkusím exportovat svá nastavení Corelu a přenést je do svého druhého počítače. Budu vás informovat!