Software : ExamSoft Worldwide : ExamSoft

ExamSoft

Verze
2018
Platformas
Licence Commercial
Kategorie Educational

Software Review

Hlavní funkce

  • Efektivní nástroje pro tvorbu testů
  • Bezpečné doručení testů
  • Přesné a okamžité hodnocení
  • Analýza v reálném čase

ExamSoft je online aplikace pro správu hodnocení. To vám umožní vytvářet zkoušky, doručovat, skóre je, a analyzovat výsledky.

ExamSoft je navržen tak, aby vám kontrolu nad celým procesem testování. Hodně z vašich zkušeností se bude konat v portálu CloudSoft. Zde si můžete vytvořit zkoušky, nahrát výsledky a skóre a analyzovat je. Program poskytuje nástroje pro tvorbu zkoušek, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů učení a spolupracovat s ostatními učiteli a profesory. Jakmile vytvoříte zkoušku, studenti si ji mohou stáhnout spolu s aplikací ExamToft SofTest, která vám umožní provést zkoušku. Program běží na zařízeních se systémem Windows, OS X a iPad, což umožňuje provádět testy prostřednictvím laboratorního počítače, přenosného počítače studenta nebo tištěných formulářů Scantron.

Aby studenti mohli začít zkoušku, musí napsat kód podle svého výběru, což znamená, že můžete kontrolovat, kdy mohou začít. Při zkoušce může SofTest zakázat přístup k internetu, aby se zabránilo podvádění. Po uplynutí zkušební doby je zkouška uzamčena, přístup k Internetu je opět povolen a test je automaticky odeslán na portál založený na cloudu. EasySoft agreguje výsledky zkoušek, otázky založené na cílech jsou hodnoceny okamžitě a zprávy studentů a fakult jsou vytvářeny v reálném čase. a zubních oborů. Poskytuje efektivní nástroje pro tvorbu zkoušek, bezpečné provádění zkoušek, analýzu v reálném čase. Pokud pracujete v oblasti, kde je vytváření a přijímání testů důležitým aspektem, dejte EasySoft tvrdý pohled, protože vám může pomoci ušetřit čas na testech a zaměřit se více na studenty a osnovy.

Aktualizováno: 17. prosince 2018

▶ Primární přípona souboru

.xmzx – ExamSoft Exam File

▶ Použity další přípony souborů ExamSoft 2018

Podporované typy souborů
.XMWX ExamSoft Working File
.XMDX ExamSoft Answer File
Další související formáty souborů
.XMD ExamSoft Answer File