Domů : Přípony souborů : .xmd Soubor

.xmd Přípona souboru

Typ souboru1Bitdefender Plugin File

Vývojář Bitdefender
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to XMD soubor?

Soubor používaný antivirovým a internetovým softwarem Bitdefender; ukládá informace o podpisu souborů, které pomáhají softwaru rozpoznat hrozby pro běžná zneužití souborů, například .ZIP a .RAR .

Programy, které otevírají XMD soubory
Windows
Bitdefender Total Security 2018
Bitdefender Antivirus Plus
Macintosh
Bitdefender Antivirus for Mac

Typ souboru2ExamSoft Answer File

Vývojář ExamSoft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.XMD číslo volby 2

Soubor odpovědí používaný programem ExamSoft, online program pro správu hodnocení; obsahuje odpovědi ze zkoušky provedené prostřednictvím ExamSoft.

Více informací

Soubor XMD je vytvořen programem SofTest, aplikací ExamSoft pro Windows a OS X. Při dokončení zkoušky pomocí programu SofTest je generován soubor XMD, který obsahuje odpovědi.

ExamSoft je online nástroj, který umožňuje kontrolovat celý proces testování. To vám umožní vytvářet zkoušky, a poskytuje dodávky, bodování, administrace a funkce analýzy. To je obyčejně používané v K-12, undergrad, ošetřovatelství, lékařský, lékárna, právo, a zubní obory studia.

POZNÁMKA: XMD soubor byl nahrazený .XMDX formátem souboru. p>

Programy, které otevírají XMD soubory
Windows
ExamSoft
Macintosh
ExamSoft
iOS
ExamSoft

Typ souboru3Extended Media Disc Image

Vývojář Engelmann Media
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.XMD číslo volby 3

Obrazový soubor disku původně vytvořený pomocí GameJack, programu sloužícího k zálohování her na CD a DVD; obsahuje přesnou kopii nezpracovaných dat na disku a umožňuje vytvoření přesných kopií disků; podporuje také možnosti skenování štítků a ochrany disku.

Více informací

GameJack byl nahrazen Engelmann Media 5-Star GameCopy. Formát XMD je nyní podporován jiným softwarem pro zobrazování disků, jako je například software Engelmann CDRWIN a software Virtual CD společnosti H + H Software.

Programy, které otevírají XMD soubory
Windows
EZB Systems UltraISO
HH Software Virtual CD
Engelmann Media CDRWIN
Disc4You GameJack

O XMD soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xmd a jak ji otevřít.

Typ souboru Extended Media Disc Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře