Domů : Přípony souborů : .xmdx Soubor

.xmdx Přípona souboru

Typ souboruExamSoft Answer File

Vývojář ExamSoft
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.XMDX číslo volby

Soubor XMDX je soubor odpovědí, který používá ExamSoft, online program pro správu hodnocení. Obsahuje závěrečnou verzi zkoušky, která obsahuje šifrované odpovědi.

Více informací

Soubor XMDX je vytvořen společností SofTest, aplikací ExamSoft pro Windows a OS X. Při dokončení zkoušky pomocí programu SofTest je generován soubor XMDX, který obsahuje odpovědi. Tento soubor je umístěn ve složce Answers v instalačním adresáři SofTest v počítači. Poté můžete soubor XMDX nahrát do cloudu ExamSoft.

ExamSoft vám umožňuje kontrolovat celý proces testování. To zahrnuje vytvoření zkoušky, doručení, bodování, administrace a analýzu. To je obyčejně používané v K-12, undergrad, ošetřovatelství, lékařský, lékárna, právo, a zubní obory studia.

Programy, které otevírají XMDX soubory
Windows
ExamSoft
Macintosh
ExamSoft
iOS
ExamSoft

O XMDX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .xmdx a jak ji otevřít.

Typ souboru ExamSoft Answer File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře