Domů : Přípony souborů : Format .dash

.dash soubor

Typ souboru 1:MPEG-DASH Video File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát N/A

Co je to soubor DASH?

Video soubor vytvořený pro vysoce kvalitní přehrávání videa na stránkách jako YouTube a Netflix; obsahuje segmenty mediálního obsahu založeného na protokolu HTTP, například soubory .MP4 , které jsou kódovány s různými přenosovými rychlostmi, aby bylo možné video přehrávat prostřednictvím měnících se podmínek sítě.

Více informací

Soubory DASH (Dynamic Adaptive Streaming over HTTP) jsou distribuovány přes protokol DASH. Když klienti, jako jsou webové prohlížeče, přehrají obsah kódovaný pomocí protokolu DASH, vyberou segmenty souboru DASH s příslušným datovým tokem, aby se zabránilo opětovnému ukládání do vyrovnávací paměti a stánkům. Vyberou datový tok na základě aktuálního výkonu sítě, například toho, jak dobře vaše zařízení přijímají Internet.

RealPlayer Downloader po stažení automaticky přehraje soubory DASH jako soubory MP4. DASHEncoder je otevřený program, který slouží k vytváření obsahu ve formátu DASH.

POZNÁMKA: Pokud máte v počítači soubor DASH, je podobný souboru .PART , protože je neúplný. Aby bylo možné soubor přehrát, může být nutné soubor zkombinovat s jinými soubory DASH.

Programy, které otevírají DASH soubory
Windows
RealNetworks RealPlayer Cloud
DASHEncoder
Android
RealNetworks RealPlayer Cloud
Macintosh
RealNetworks RealPlayer Cloud
VideoLAN VLC 2.0 Twoflower
iOS
RealNetworks RealPlayer Cloud

Typ souboru 2:Dashlane Profile

Vývojář Dashlane, Inc.
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.DASH druhá možnost

Soubor vytvořený programem Dashlane, program pro správu hesel, ukládání důvěrných dat a bezpečné platby online; obsahuje uživatelská data a další informace, které uživatel bezpečně ukládá do Dashlane.

Více informací

DASH soubory jsou automaticky vytvářeny samotným programem Dashlane. Uživatel může být také ručně exportován pro účely zálohování.

V systému Windows lze soubory DASH nalézt v následujícím adresáři:

C: Uživatelé \ t profily

V systému Mac OS X lze soubory DASH zpřístupnit v adresáři:

~ / Knihovna / Podpora aplikací / Dashlane / profily

POZNÁMKA: Vzhledem k tomu, že OS X 10.7 Lev, tato složka je ve výchozím nastavení skrytá.

Programy, které otevírají DASH soubory
Android
Dashlane

O DASH souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dash a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Dashlane Profile, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.